Za transport firmowy płaci się tylko raz!

Komody

Stylowa i nowoczesna komoda 

Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo meble, które wyróżniają się wysoką jakością oraz przemyślanym wyglądem. Jedną z ciekawych propozycji, jaką dla Państwa wybraliśmy, jest komoda drewniana z szufladami. Polecamy, aby poznali Państwo wszystkie zalety poszczególnych modeli, jaki oferujemy w naszym sklepie, a następnie dokonali najlepszego dla siebie zakupu.

Nasi klienci szczególnie doceniają estetyczny wygląd naszych produktów. Każda drewniana komoda została zaprojektowana w trosce o to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kupujących. Jednocześnie pozwala zatem przechowywać w niej przydatne przedmioty, książki czy ozdoby, ale też po prostu natychmiast staje się centralnym elementem wybranego pomieszczenia. Dobrym przykładem jest tutaj nasza nowoczesna komoda do salonu, która perfekcyjnie zdobi wnętrze. Mogą Państwo zadecydować się, czy wolą wybrać model, który będzie w całości zabudowany czy też taki posiadający jeszcze dodatkowo otwarte półki.

Solidna i uniwersalna komoda drewniana

Zwróciliśmy szczególną uwagę na to, żeby produkty, jakie są dostępne w sklepie Jurpol nie należały do wyposażenia, które ulega awarii po kilku tygodniach czy miesiącach od zakupu. Naszym celem było to, aby każda drewniana komoda stała się synonimem stabilności i trwałości. Dzięki temu kupując w naszym sklepie, zyskują Państwo produkt na lata, a sam zakup staje się przemyślaną inwestycją. Taki rezultat jest możliwy do uzyskania głównie dlatego, że każda nasza nowoczesna komoda została wykonana z wysokiej jakości drewna. Warto zwrócić uwagę na to, że wszystkie nasze produkty cechują się pewnym uniwersalizmem, co oznacza, że z powodzeniem można dopasować je do różnych wnętrz. Bez obaw doskonale będą wyglądały w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym, tradycyjnym, minimalistycznym czy też w wielu innych. Sporo zależy, z jakiego materiału zostaną wykonane wstawki na froncie szuflad, gdyż dostępne są modele, wykorzystujące nawet lustra ze szkła czarnego, co będzie strzałem w dziesiątkę w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu glamour.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Praktyczna komoda drewniana z szufladami

Szukają Państwo miejsca na schowanie ważnych dokumentów, ulubionych gadżetów czy elektroniki bądź nawet ładowarek i innych kabli? W tym celu właśnie coraz popularniejszym rozwiązaniem jest wybieranie modeli z szufladami. Każda nasza nowoczesna komoda może stać się przecież schowkiem. 

Poza tym mogą Państwo zwrócić uwagę na to, że oferowane przez nas modele są do tego stopnia uniwersalne, że znakomicie pasują tak samo do sypialni, pokoju dziecka czy nastolatka, a nawet do gabinetu. Prosimy zwrócić uwagę na to, jak przydatna jest nowoczesna komoda do salonu. W końcu bardzo często pełni ona też funkcję półki pod telewizor. Posiadamy w swoim asortymencie również dedykowany produkt, który został zaprojektowany, żeby zapewnić komfort w trakcie seansów filmowych. Kluczem jest jednak to, że każda nasza nowoczesna komoda do salonu prezentuje się szykownie, została wykonana z dbałością o każdy detal, a do tego przez to, że jest wykonana z drewna – ozdobi całe wnętrze i z łatwością dopasuje się do innych mebli oraz elementów wyposażenia.

Komoda nowoczesna – montaż i dostawa

Nasz asortyment przypadł Państwu do gustu? To znakomicie! Zatem nic nie stoi już na przeszkodzie, aby wybrana przez Państwa nowoczesna komoda wkrótce stała się częścią wyposażenia Państwa salonu czy sypialni. Przy czym chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że wszystkie nasze meble zostały przygotowane z myślą o samodzielnym ich złożeniu. Dzięki temu każda komoda drewniana z szufladami może być z łatwością transportowana. Dodajemy też śrubki, kołki i wszystko to, co będzie potrzebne do bezproblemowego zamontowania mebla. Cały proces stanie się z jednej strony prosty i nie zajmie dużo czasu, ale też może sprawić wiele satysfakcji.

U nas zawsze płacisz tylko raz za transport i już w ciągu kilku dni od zamówienia komoda nowoczesna, którą Państwo wybrali, zostanie dostarczona w wyznaczone miejsce. Zatem nie ma sensu tracić czas i już teraz zapraszamy do zakupów!