Płatności

Wszystkich płatności możesz dokonać przy wyborze towaru. Nie pobieramy żadnych zaliczek.

Szybki kontakt

FPH JURPOL
ul. Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępem

tel kom.: 883 633 703
biuro (w godz. 8:00 - 16:00)
(62) 781 87 01

Transport

Meble wysyłamy do Państwa własnym transportem, jest to gwarancja braku uszkodzeń zdarzającym się dość często firmom kurierskim. Dzięki temu możemy zaoferować znacznie niższe ceny, a w niektórych przypadkach transport gratis.

Sprawdź nas:

Od 7 lat sprzedajemy nasze meble również na Allegro - sprawdź nas i zobacz ile mamy pozytywnych komentarzy:

Szafy PORTO z grafiką za szkłem

Szafy z grafiką za szkłem to oryginalne meble, których wnętrza wykonano z laminowanej płyty wiórowej w kolorach: białym, dębie sonoma oraz jesionie ciemnym – w zależności od wybranego modelu. We wnętrzu szafy można zamontować oświetlenie LED. Jej fronty stanowi wybrana przez Państwa grafika spośród proponowanych przez nas lub też zdjęcie przesłane przez Państwa. Grafika naklejana na drzwi jest zabezpieczona szkłem o grubości 3 mm. Warstwa, na której jest ona wykonana, to innowacyjne połączenie trzech folii PCV, kleju polimerowego i szkła float. W ten sposób uzyskuje się trwałe połączenie szkła z foliami, które normalizuje świadectwo bezpieczeństwa B2. Wydruk uzyskujemy poprzez zadruk na jednej z folii nanotechnologią, uzyskując odzwierciedlenie fotograficznej jakości. W ten sposób na szkle nie zauważa się pasów poziomych, jak również nachodzenia kolorów na siebie, a zachowując odpowiednią rozdzielczość otrzymujemy obraz bez ziarna druku.

Szafa ze szkłem to doskonałe rozwiązanie do praktycznie każdego pomieszczenia. Na umieszczonej na szafie grafice może się znaleźć właściwie wszystko, co tylko zechcesz – rodzinne zdjęcie, fragment Twojego ulubionego obrazu, kadr z ukochanego filmu, krajobraz z ostatnich wakacji… a i to nadal tylko kilka możliwych opcji. Doskonałym pomysłem będzie umieszczenie takiego mebla w młodzieżowym pokoju – przecież, jak wiadomo, nastolatki bardzo cenią sobie oryginalność i niesamowicie ważne jest dla nich wyrażanie swojej osobowości, również poprzez wygląd otoczenia. Oprócz tego szafa z grafiką świetnie sprawdzi się także na korytarzu, w sypialni, pokoju dziennym czy wszędzie, gdziekolwiek zechcesz ją postawić. Tak naprawdę ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

Szafa ze spersonalizowaną grafiką – idealny wybór do Twojego domu. Sam decydujesz, jaki wzór na niej umieścisz!

Walory estetyczne nie są jednak jedynymi, jakie posiadają proponowane przez nas szafy z grafiką. Oprócz tego meble te należą również do bardzo praktycznych oraz wygodnych w użytku. Przede wszystkim są one niesamowicie solidne i trwałe, dzięki czemu z pewnością posłużą swoim właścicielom przez długie, długie lata. Ponadto producenci zadbali również o ich funkcjonalność – każda szafa wyposażona jest w mnóstwo różnego rodzaju szuflad, półek oraz przegródek, co znacznie ułatwi Ci organizację Twoich rzeczy oraz sprawi, że zawsze bardzo szybko znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Krótko mówiąc – taka szafa w Twoim domu to prawdziwy skarb.

Co ważne, wzór to nie jedyne kryterium, jakie możesz wybrać w przypadku kupna szafy z grafiką. Oprócz tego proponujemy również różne rozmiary mebli – w ofercie mamy zarówno takie o szerokości 100, jak i 250 centymetrów (dostępne są oczywiście również pośrednie opcje). Niezależnie więc od tego, jakiej wielkości szafy potrzebujesz i jaką ilością wolnej przestrzeni w swoim domu dysponujesz, u nas na pewno znajdziesz propozycję odpowiednią dla siebie! Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą – oraz do zamawiania!

KONTAKT:
kom.: 883 633 703
kom.: 690 880 670
tel.: (62) 781 87 01
e-mail: jurek1438@wp.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 195 71 71
REGON: 301 096 984

FPH JURPOL
Paweł Jurasik
ul.Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępnem
Wielkopolska

Facebook