Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 990 443 / 883 633 703

Szafy przesuwne do przedpokoju

Szafy przesuwne na wymiar

Pomimo faktu, że Polacy stają się coraz bogatsi to jeszcze niewielu z nich stać na wygospodarowanie dla siebie garderoby. Po pierwsze, ze względu na ograniczenia powierzchniowe na odzież wierzchnią. Zaś po drugie, nawet jeśli w mieszkaniu czy w domu mają większą przestrzeń, zawsze znajdą się inne priorytety. Tymczasem rozwiązanie jest proste i znajduje się na jurpol-meble.pl, a jest nim szafa z drzwiami przesuwnymi. W końcu odpowiada ona na wszystkie oczekiwania klientów. Co warte podkreślenia, są też dostępne konkretne szafy przesuwne do przedpokoju na wymiar, więc każdy nabywca może być spokojny.

Wyświetlanie 1–24 z 159 wyników

Tanie szafy przesuwne – jakość na każdą kieszeń

Odpowiedź na pytanie, dlaczego najlepsza jest właśnie szafa z lustrem czy też bez niego, wydaje się oczywista. To połączenie: rozsądku, praktyki i dobrego stylu, które daje razem przekonanie o absolutnie zdroworozsądkowym zakupie. Oprócz tego cennik i rozmiary są zróżnicowane, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Naprawdę duża szafa przesuwna z lustrem nie musi być droga, a jej wygląd bywa urzekający. No i przede wszystkim, ubrania mieszczą się w jednym miejscu i mamy miejsce do przechowywania.

Atrakcyjny cennik produktów

Nie ma co ukrywać, że szafa rozsuwana jest najczęściej instalowana w sypialni i ma swoje konkretne przeznaczenie. Mają w niej się znaleźć rzeczy codziennego użytku, najczęściej ubrania oraz bielizna osobista. Jednak nie można zapominać, że mebel takich gabarytów powinien również spełniać pewne wymogi estetyczne oraz wizualne. Dlatego producent zagwarantował, że każda szafa z drzwiami przesuwnymi ma swój indywidualny styl. Jedne, jak z całej kolekcji BARCELONA, są wyposażone w pokaźne lustro na przestrzeni skrzydła. Inne z kolei, mają je tylko w części i są uzupełnione ciemnym szkłem dekoracyjnym. Jeszcze inne, poprzez zastosowanie wyłącznie płyty oraz pozostałych dodatków, są całkowicie pozbawione elementów szklanych. Szafy przesuwne z lustrem mają też zróżnicowane szerokości, a w ofercie są dostępne następujące: 100, 150, 200 i 250 cm. Można więc być pewnym, że każdy klient dostosuje produkt do posiadanych wymiarów danego pomieszczenia. Szafa przesuwna do przedpokoju biała potrafi też być często spotykana w przedpokoju lub salonie. Ale i tak największy atut to z pewnością rozpiętość cenowa. Atrakcyjne modele można już znaleźć w okolicach 500 zł.

Szafa to pełna funkcjonalność

Produkt jest niewątpliwie polecany nie tylko dużym rodzinom, ale też ze względu na swoje praktyczne zastosowanie, użytkownikom indywidualnym. Po co, bowiem szukać rzeczy osobistych w wielu miejscach i tracić na to czas? Można mieć wszystko pod ręką oraz bez obawy odnaleźć dany element ubioru. Interesującą opcją są również szafy przesuwne do przedpokoju pod zabudowę. Charakterystyka niektórych mieszkań obejmuje przecież wydzielone przestrzenie, właśnie pod takie rozwiązanie. Dlatego, szafy do zabudowy stworzą wtedy spójną całość z daną ścianą. Nie będzie widać jej boków, co optycznie powiększy również daną powierzchnię. Co istotne, zmniejszy się też ewentualność przypadkowego otarcia o kant albo róg. Ale najważniejszy jest oczywiście aspekt wizualny, który podkreśla klasę oraz estetykę konkretnego pomieszczenia. Toteż bardzo popularnym rozwiązaniem jest szafa z lustrem. Z kwestii wartych zaznaczenia, należy również wspomnieć, że w tym przypadku drzwi przesuwne są skonstruowane w ten sposób, by bez wysiłku je obsługiwać. Wystarczy jedynie niewielki nacisk dłoni, żeby je przesunąć i nie trzeba pamiętać o uciążliwym domykaniu. Produkt pomyśli oraz zadziała w tej kwestii, za użytkownika.

Szafa do przedpokoju

Nasze szafy sprawdzają się doskonale nie tylko w sypialni jako zastępstwo dla garderoby, ale są też strzałem w dziesiątkę w przedpokoju. To bardzo popularne rozwiązanie, które można ulokować w pobliżu drzwi wejściowych, ale też na korytarzu blisko sypialni. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe staje się maksymalne wykorzystanie przestrzeni, która bardzo często nie jest zagospodarowana. W takim przypadku szafa do przedpokoju z lustrem nie zabiera miejsca w sypialni, salonie czy w gabinecie, a wszystkie potrzebne rzeczy można po prostu ulokować w niedalekiej odległości, np. właśnie na korytarzu. Sięganie stamtąd przedmiotów na pewno nie zajmie dużo czasu. Do tego spora ilość półek czy też szuflad znacznie poprawi organizację i pozwoli skutecznie zachować porządek w szafie.

Wielofunkcyjna szafa do przedpokoju z lustrem

Znudził Państwa widok wieszaka, na którym powieszane są kurtki, czapki czy szale, a nawet parasole? Na szczęście znakomitym rozwiązaniem dla tego problemu może być szafa przesuwna do przedpokoju. Zatem będą mogli Państwo w środku powiesić odzienie wierzchnie, ale też na pewno znajdzie się półka, na której możliwe będzie umieszczenie butów czy kapci. Dzięki temu rozwiązaniu można mieć wszystko, co potrzebne do ubrania się podczas wychodzenia na zewnątrz w zasięgu ręki. Zresztą szafa do przedpokoju z lustrem sprawi, że będzie można skontrolować swój wygląd jeszcze przed wyjściem lub też w przypadku kobiet – szybko pomalować oczy lub w ogóle skontrolować stan makijażu.