Za transport firmowy płaci się tylko raz!

Szafy przesuwne

Wyświetlanie 1–24 z 121 wyników

Tanie szafy przesuwne – jakość na każdą kieszeń

Odpowiedź na pytanie, dlaczego najlepsza jest właśnie szafa przesuwana wydaje się oczywista. To połączenie: rozsądku, praktyki i dobrego stylu, które daje razem przekonanie o absolutnie zdroworozsądkowym zakupie. Oprócz tego cennik i rozmiary są zróżnicowane, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Naprawdę duża szafa z lustrem nie musi być droga, a jej wygląd bywa urzekający. No i przede wszystkim, ubrania mieszczą się w jednym miejscu.

Atrakcyjny cennik produktów

Nie ma co ukrywać, że szafa rozsuwana jest najczęściej instalowana w sypialni i ma swoje konkretne przeznaczenie. Mają w niej się znaleźć rzeczy codziennego użytku, najczęściej ubrania oraz bielizna osobista. Jednak nie można zapominać, że mebel takich gabarytów powinien również spełniać pewne wymogi estetyczne oraz wizualne. Dlatego producent zagwarantował, że każda szafa przesuwna ma swój indywidualny styl. Jedne, jak z całej kolekcji BARCELONA, są wyposażone w pokaźne lustro na przestrzeni skrzydła. Inne z kolei, mają je tylko w części i są uzupełnione ciemnym szkłem dekoracyjnym. Jeszcze inne, poprzez zastosowanie wyłącznie płyty oraz pozostałych dodatków, są całkowicie pozbawione elementów szklanych. Szafy przesuwne z lustrem mają też zróżnicowane szerokości, a w ofercie są dostępne następujące: 100, 150, 200 i 250 cm. Można więc być pewnym, że każdy klient dostosuje produkt do posiadanych wymiarów danego pomieszczenia. Szafa przesuwna biała potrafi też być często spotykana w przedpokoju lub salonie. Ale i tak największy atut to z pewnością rozpiętość cenowa. Atrakcyjne modele można już znaleźć w okolicach 500 zł.

Szafa przesuwana to pełna funkcjonalność

Produkt jest niewątpliwie polecany nie tylko dużym rodzinom, ale też ze względu na swoje praktyczne zastosowanie, użytkownikom indywidualnym. Po co, bowiem szukać rzeczy osobistych w wielu miejscach i tracić na to czas? Można mieć wszystko pod ręką oraz bez obawy odnaleźć dany element ubioru. Interesującą opcją są również szafy pod zabudowę. Charakterystyka niektórych mieszkań obejmuje przecież wydzielone przestrzenie, właśnie pod takie rozwiązanie. Dlatego, szafy do zabudowy stworzą wtedy spójną całość z daną ścianą. Nie będzie widać jej boków, co optycznie powiększy również daną powierzchnię. Co istotne, zmniejszy się też ewentualność przypadkowego otarcia o kant albo róg. Ale najważniejszy jest oczywiście aspekt wizualny, który podkreśla klasę oraz estetykę konkretnego pomieszczenia. Z kwestii wartych zaznaczenia, należy również wspomnieć, że drzwi przesuwne do szafy są skonstruowane w ten sposób, by bez wysiłku je obsługiwać. Wystarczy jedynie niewielki nacisk dłoni, żeby je przesunąć i nie trzeba pamiętać o uciążliwym domykaniu. Produkt pomyśli oraz zadziała w tej kwestii, za użytkownika.