Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 990 443 / 883 633 703

Samodomykacze

Zamykanie drzwi bardzo często bywa uciążliwe zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i firmowych z powodu trzaskania czy nieznośnego hałasu. W celu wyeliminowania tego problemu warto wyposażyć je w samodomykacze, które pozwolą na wyciszenie. Dzięki samodomykaczom do drzwi wewnętrznych można osiągnąć komfort przebywania w danym pomieszczeniu, przynosząc ulgę wszystkim domownikom. Na rynku dostępne są zarówno modele do drzwi tradycyjnych, jak i samodomykacze do drzwi przesuwnych chowanych. Pozwalają one na bezpieczne zamykanie drzwi, co gwarantuje większą trwałość przez długie lata.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Odrobina wyciszenia i bezpieczeństwo podczas zamykania

Chcesz aby Twoje drzwi automatycznie się przymykały i gwarantowały najwyższy komfort użytkowania? Wyposaż je w samodomykacze, które w prosty sposób, za każdym razem zadbają o ciche i bezpieczne zamykanie. Oferta tego rodzaju detali jest niezwykle kompleksowa i atrakcyjna, co pozwala przystosować samozamykacze do każdego typu drzwi, począwszy od tradycyjnych, po przesuwne czy nawet przeciwpożarowe i dymoszczelne. Aby odpowiednio dobrać samodomykacz należy sugerować się przede wszystkim szerokością oraz ciężarem skrzydła drzwiowego. Istotne znaczenie ma także to, czy montaż będzie odbywać się do drzwi wewnętrznych, czy zewnętrznych. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy samodomykacze do drzwi przesuwnych chowanych, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach domowych i zagwarantują ciche zamykanie. Dzięki temu, drzwi będą chronione przed trzaskaniem i uszkodzeniami.

Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach domowych i firmowych

Samodomykacz SLX to świetne rozwiązanie zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i firmowych. Są minimalistycznym elementem, który jest w stanie w dużym stopniu podnieść komfort użytkowania drzwi, eliminując całkowicie hałas ich zamykania. Dzięki samodomykaczom można także zadbać o działanie i estetykę drzwi, za każdym razem bezpiecznie je przymykając. Produkt sprawi, że drzwi zapewnią ładny wygląd przez bardzo długi czas, a jego właściwości nie zostaną utracone. Samodomykacz do drzwi wewnętrznych jest świetnym rozwiązaniem dla dużych korporacji, w których pracuje duża liczba osób. Pozwoli na całkowite wyeliminowanie hałasu i trzaskania, które bardzo często powodują rozproszenie i brak możliwości skupienia się na zadaniach. Samodomykacze sprawią, że praca okaże się bardziej komfortowa.