Płatności

Wszystkich płatności możesz dokonać przy wyborze towaru. Nie pobieramy żadnych zaliczek.

Szybki kontakt

FPH JURPOL
ul. Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępem

tel kom.: 883 633 703
biuro (w godz. 8:00 - 16:00)
(62) 781 87 01

Transport

Meble wysyłamy do Państwa własnym transportem, jest to gwarancja braku uszkodzeń zdarzającym się dość często firmom kurierskim. Dzięki temu możemy zaoferować znacznie niższe ceny, a w niektórych przypadkach transport gratis.

Sprawdź nas:

Od 7 lat sprzedajemy nasze meble również na Allegro - sprawdź nas i zobacz ile mamy pozytywnych komentarzy:

Szafki pod telewizor

Telewizor to sprzęt, który spotkać można w niemalże każdym domu. I nic dziwnego – zapewnia nam on przecież rozrywkę, dostarcza informacji i stanowi swoiste okno na świat. Choć obecnie bardzo popularne jest wieszanie tych urządzeń na ścianach, to wciąż sporo osób decyduje się na tradycyjne rozwiązanie, jakim jest ustawianie ich na specjalnie przeznaczonych do tego szafkach. Dlatego też w naszym sklepie nie mogło zabraknąć bardzo praktycznych i przydatnych mebli, jakimi są szafki pod telewizor! Oferujemy naprawdę bardzo szeroki ich wybór, dzięki czemu z pewnością uda Ci się dobrać model, który przypadnie Ci do gustu i będzie idealnie współgrał z wystrojem Twojego mieszkania. Zapraszamy do przeglądania!

Wybór szafki pod TV to nie taka prosta decyzja jak na pozór mogłoby się wydawać. W końcu zazwyczaj tego typu mebel kupujemy na lata, dlatego warto poświęcić trochę czasu na znalezienie takiego, który w stu procentach będzie spełniał nasze wymagania i który będzie nam się zwyczajnie podobał. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jego wygląd – szafka musi pasować nie tylko do koloru ścian czy stylu mieszkania, lecz także do naszych pozostałych mebli. Oprócz tego bardzo istotne są oczywiście również jej wymiary – po pierwsze, należy sprawdzić, czy posiadany przez nas telewizor na pewno się na niej zmieści, a po drugie, czy ona sama bez problemu zmieści się w wyznaczonym na nią miejscu. Na szczęście nasz asortyment jest na tyle bogaty i różnorodny, że bez wątpienia znajdziesz tu na szafkę, która trafi we wszystkie Twoje oczekiwania. 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

Szukasz szafki pod telewizor, która idealnie sprawdzi się w Twoim domu? Wybierz jedną z naszych!

Warto pamiętać, że szafki pod telewizor mogą odgrywać nie tylko rolę podstawki pod to urządzenie, lecz pełnić także kilka innych istotnych funkcji. Jakich? Większość dostępnych u nas szafek wyposażona jest w dodatkowe skrytki, półki czy szuflady, które doskonale nadadzą się na przykład do przechowania Twojej kolekcji filmów czy płyt muzycznych, ale też drobnego sprzętu elektronicznego albo dowolnych innych przedmiotów. Oprócz tego taka szafka może również stać się ciekawą oraz nietuzinkową dekoracją Twojego salonu! Zazwyczaj po ustawieniu telewizora zostaje na niej jeszcze trochę miejsca, które można

wykorzystać na wazon z kwiatami, lampkę czy też rzeźbę. Zadbaliśmy o to, aby wszystkie dostępne u nas szafki były nie tylko praktyczne, ale też bardzo estetyczne. Przejrzyj je i wybierz jedną z nich!
Oczywiście szafki pod TV to nie jedyne meble, jakie możesz zamówić w naszym sklepie. Oprócz tego posiadamy również cały przekrój innego typu wyposażenia do Twojego domu. Są wśród nich zarówno meble przeznaczone do salonu, jak i kuchni, sypialni, pokoju dziecięcego czy łazienki. Wszystkie one są bardzo trwałe i doskonałej jakości, dzięki czemu z pewnością spędzą z Tobą i Twoją rodziną długie lata. Gwarantujemy też obsługę na najwyższym poziomie, sprawny kontakt oraz własny bezpieczny transport. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!

KONTAKT:
kom.: 883 633 703
kom.: 690 880 670
tel.: (62) 781 87 01
e-mail: jurek1438@wp.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 195 71 71
REGON: 301 096 984

FPH JURPOL
Paweł Jurasik
ul.Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępnem
Wielkopolska

Facebook