Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Pufy do salonu to praktyczne wyposażenie

Produkty tego typu również są bardzo odmienne i dostosowane do zasobności, potencjalnych nabywców. Na przykład dostępne są tanie pufy, najczęściej materiałowe które spełniają również inne funkcje. Dzięki wydzieleniu odpowiedniej przestrzeni jest to nierzadko pufa z pojemnikiem, dlatego na czoło wysuwa się funkcjonalność i praktyka. To bardzo ważne, bo często tak zwani klienci budżetowi szukają rozwiązań, które przydadzą się w wielu obszarach. Dla potencjalnych nabywców klasy premium, zostały także przygotowane niezwykle ekskluzywne produkty. Między innymi, to pufa na nóżkach KASIA z precyzyjnym wykończeniem oraz możliwością zastosowania różnorodnych materiałów. Taki mebel odnajdzie się w naprawdę zróżnicowanym otoczeniu i wystroju kolorystycznym salonu. Pufy do pokoju mogą nieznacznie odbiegać stylem co oznacza, że ich wygląd będzie bardziej tradycyjny. Jednak jako, że jest to element ruchomy musi być zawsze solidnie wykonany i co za tym idzie, odznaczać się trwałością oraz wytrzymałością. Może być bowiem narażony na obciążenia mechaniczne albo delikatne upadki. Dlatego producent przykłada najwyższych starań w procesie wytwórczym, natomiast dystrybutor skrupulatnie weryfikuje każdy rodzaj pufy do salonu. Wyrób musi bowiem spełniać normy przyjęte we wstępnej specyfikacji.

Siedzisko pufa – dla dorosłych i najmłodszych

Pufa do salonu może być również czysto praktyczna. Bez patrzenia na rozwiązania wizualne czy estetyczne. Na przykład dużej rodzinie zależy na tym, by mebel był przyjazny dla dzieci i oferował funkcjonalność użyteczną co dzień. Dlatego interesującą propozycją może być między innymi model MAX. Jest to pufa ze schowkiem, w którym można trzymać niewielkie drobiazgi lub materiały, które zawsze warto mieć pod ręką. Nie trzeba się po nie wspinać do górnych szafek pokoju, wystarczy otworzyć kufer i szybko wyjąć potrzebną rzecz. Nie znaczy to oczywiście, że taki produkt nie powinien wyglądać atrakcyjnie, ale ma przede wszystkim dwa solidne atuty. Po pierwsze, to zazwyczaj bardzo kusząca cena, która zachęca do zakupu. Natomiast po drugie, wspomniana już funkcjonalność użytkowa. Taką charakterystyką może on z pewnością przyciągać potencjalnych klientów, którzy coraz częściej skłaniają się do podobnych propozycji.

Pufy do siedzenia, leżenia i przechowywania

W różnorodnych odmianach materiałowych może nią być też pufa szara, natomiast sam kolor jest wybierany pod różnym kątem. Czasem nie tyle wizualnym, w odniesieniu do odcienia ścian czy pozostałych mebli, ale również czysto praktycznym. Wydaje się bowiem, że niektóre kolory potrafią być mniej brudzące. Co za tym idzie, to oszczędność czasu i ewentualnych nerwów.