Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 990 443 / 883 633 703

Ościeżnice

Do niektórych kategorii wewnętrznych drzwi przesuwnych, należy poszukać pewnego uzupełnienia. Chodzi o ościeżnice, dedykowane dla modeli chowanych. Ze względu na trzy dostępne wymiary oraz przeznaczenie, mogą być one wykorzystane w dowolnym lokalu. Wszystkie szczegóły w tych kwestiach są dostępne na stronie jurpol-meble.pl. Są tam też dostępne przykładowe wizualizacje. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń, pracownicy służą fachową poradą i kompleksową obsługą. Klient nigdy nie zostanie sam, ze swoimi, ewentualnymi wątpliwościami.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ościeżnice do drzwi przesuwnych to bezpieczeństwo użytkowania

W najprostszym tłumaczeniu ościeżnice do drzwi przesuwnych to ramy, w których zostaje osadzone dane skrzydło. W ofercie znajduje się między innymi model STARK, będący przykładem takiej konstrukcji. Co ważne, najczęściej powinien on zostać dodatkowo dokupiony do danych drzwi. Jeśli więc, konkretny wybór w tym zakresie został dokonany, warto skonsultować się z fachowcem, w kwestii ewentualnego doboru, wspomagającego wyposażenia. A takim właśnie jest ościeżnica do drzwi wewnętrznych. Prezentowany model został wykonany z płyty MDF i posiada biały kolor. Do zainstalowania należy użyć pianki montażowej. Ościeżnica jest dostępna w trzech rozmiarach: 80, 90 i 100cm. Na stronie są pokazane przykładowe wizualizacje skrzydeł, właśnie z wykorzystaniem tego rozwiązania. Co ważne, w maksymalnie możliwy sposób odzwierciedlają one rzeczywisty wygląd takich drzwi. Dlatego klient ma realne odwzorowanie, wszystkich specyfikacji katalogowych. Dzięki temu może na przykład, lepiej zrozumieć zasadę działania ościeżnicy.

Ościeżnice do drzwi przesuwnych – gwarancja właściwego działania

Generalnie drzwi przesuwne mogą być zamontowane zarówno z ościeżnicą, jak i bez. I o ile, te naścienne dają alternatywę w tym względzie, to w przypadku innego rozwiązania sugerowane jest dokupienie tego produktu. Chodzi o ościeżnice do drzwi przesuwanych, chowanych. Instalacja takiej ramy, wraz z całym stelażem zapewni wsparcie i prawidłową pracę konstrukcji. Bowiem montaż tego typu rozwiązania, w ścianie kartonowo-gipsowej, musi mieć zagwarantowane prawidłowe działanie. Tak, aby codzienne użytkowanie takich drzwi nie wiązało się z wysiłkiem i było praktyczne. A, że jest to koncepcja niezwykle stylowa to powinna również łączyć się z funkcjonalnością. Dodatkowo warto też dokupić do całego zestawu samozamykacze. Dzięki nim, skrzydła w bezproblemowy sposób same się domkną, nawet przy delikatnym dotknięciu dłonią. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, warto je skonsultować z fachowcem, ponieważ wybór właściwej opcji powinien być w pełni racjonalny oraz przemyślany. Tak, by przez długie lata można było cieszyć się solidnym rozwiązaniem.