Za transport firmowy płaci się tylko raz!

Narożniki tapicerowane

Wyświetlanie 1–24 z 37 wyników

Narożnik nowoczesny – jaki wybrać?

Wszędzie tam, gdzie umieszczą Państwo swój nowy narożnik, na pewno stanie się on centrum wybranego pokoju. Z jednej strony będzie zachęcał do relaksu, ale też wzbudzi zachwyt ze względu na swój wygląd wizualny. W końcu nasi klienci cenią nasz sklep internetowy jurpol-meble.pl także za szeroką gamę kolorystyczną naszych narożników. Od zieleni, fioletów, brązów czy beże – u nas znajdziesz na pewno barwę, która doskonale uzupełni Twój salon, sypialnię czy jadalnię. Poza tym dysponujemy także sporą różnorodnością pod względem rodzaju materiału, którym może być obity narożnik z dużą powierzchnią do spania. Każdy z nich jest odporny na wycieranie, łatwy w utrzymaniu czystości i solidny. Obecnie szczególnie dużą popularnością cieszą się modele, wykorzystujące welur.

Nie wolno zapomnieć też o tym, jak ważne jest zwrócenie uwagi na to, żeby wybierać jedynie narożniki o preferowanym poziomie miękkości. Przecież ten czynnik szczególnie wpływa na komfort w trakcie siedzenia czy spania. Zazwyczaj informacje na ten temat możesz znaleźć w opisach produktów, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości, koniecznie zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszym doradcą.

W trakcie zakupów nowoczesnego narożnika należy kierować się jednak przede wszystkim własnym gustem i designem, panującym w danym pomieszczeniu. Bardzo ważne bywa także zwrócenie uwagi na podawane przez nas wymiary, aby móc zyskać pewność, że wybrany model z łatwością zmieści się w Państwa salonie czy w innym pokoju.