Płatności

Wszystkich płatności możesz dokonać przy wyborze towaru. Nie pobieramy żadnych zaliczek.

Szybki kontakt

FPH JURPOL
ul. Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępem

tel kom.: 883 633 703
biuro (w godz. 8:00 - 16:00)
(62) 781 87 01

Transport

Meble wysyłamy do Państwa własnym transportem, jest to gwarancja braku uszkodzeń zdarzającym się dość często firmom kurierskim. Dzięki temu możemy zaoferować znacznie niższe ceny, a w niektórych przypadkach transport gratis.

Sprawdź nas:

Od 7 lat sprzedajemy nasze meble również na Allegro - sprawdź nas i zobacz ile mamy pozytywnych komentarzy:

Meble biurowe

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak duży wpływ ma wygląd miejsca pracy na jej jakość. Gdy nasze otoczenie jest estetyczne oraz rozsądnie urządzone, od razu stajemy się wydajniejsi, łatwiej jest nam się skupić, nie rozpraszamy się zbędnymi sprawami oraz rzeczami. Dlatego każdy szef powinien zadbać o to, by odpowiednio dobrać meble biurowe do potrzeb oraz charakteru obowiązków swoich pracowników. Jesteś właśnie na etapie kompletowania tego typu wyposażenia? W naszym sklepie znajdziesz wszystko to, co może Ci być potrzebne!

Meble biurowe to wbrew pozorom bardzo szerokie pojęcie. Do tej kategorii zaliczają nie tylko tak niezbędne przedmioty, jak biurko czy krzesło, ale również wiele pobocznych i nieco mniej oczywistych – ale nie mniej ważnych. Warto zadbać na przykład o to, aby w miejscu pracy znalazło się, choć kilka regałów – z pewnością przydadzą się one do ułożenia teczek czy segregatorów. Oprócz tego przydatne bywają również półki na takie akcesoria, jak czajnik, cukier czy kawa. Nie wolno zapomnieć też o meblach przeznaczonych do prawidłowego ustawienia urządzeń biurowych, takich jak drukarka, skaner czy kserokopiarka. I wreszcie – warto zadbać również o elementy dekoracyjne. Co prawda nie są one niezbędne, ale półka z choć jednym kwiatkiem albo ozdobną figurką z pewnością sprawi, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne oraz pozytywnie wpłynie na nastrój pracowników. Warto wiedzieć, że wszystkie wspomniane tu meble znajdziesz w naszym asortymencie. Zapraszamy do przeglądania!

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

Biurka, półki, regały – wszystko to znajdziesz w naszym asortymencie. Zapraszamy do zamawiania!

Co warto wziąć pod uwagę, wybierając meble biurowe? Z pewnością stronę estetyczną, ale oprócz tego również ich jakość. Przede wszystkim należy pamiętać, że tego typu wyposażenie jest dość intensywnie eksploatowane – przecież każdego dnia przez co najmniej osiem godzin korzysta z niego co najmniej kilka, a może nawet kilkadziesiąt osób. Takie meble, aby posłużyły naszemu przedsiębiorstwu jak najdłużej, powinny więc być bardzo solidne oraz trwałe. Oprócz tego w przypadku niektórych z nich warto zadbać również o odpowiedni rozmiar – zwłaszcza wysokość biurka oraz krzesła ma wpływ na postawę pracownika, a więc zarazem na komfort jego pracy. Wszystkie te kryteria spełniają meble dostępne w naszym sklepie – są one bardzo wytrzymałe, a jednocześnie również wygodne oraz przyjazne dla zdrowia. Zapraszamy do zamawiania ich!

Oczywiście z firmą Jurpol możesz wyposażyć nie tylko swoje biuro, lecz także mieszkanie! Asortyment przygotowany przez nasz sklep jest bardzo bogaty i znajdziesz w nim nie tylko meble biurowe, lecz również szeroki domowych. Szukasz meblościanki? Komody? Pojemnej szafy? A może nowego łóżka? Wszystko to nabędziesz w naszym sklepie! Proponujemy stylowe meble w najwyższej jakości, ponadto zapewniamy również obsługę na doskonałym poziomie. Szybka przesyłka oraz świetny kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia – oto, na co możesz liczyć, robiąc u nas zakupy. Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT:
kom.: 883 633 703
kom.: 690 880 670
tel.: (62) 781 87 01
e-mail: jurek1438@wp.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 195 71 71
REGON: 301 096 984

FPH JURPOL
Paweł Jurasik
ul.Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępnem
Wielkopolska

Facebook