Płatności

Wszystkich płatności możesz dokonać przy wyborze towaru. Nie pobieramy żadnych zaliczek.

Szybki kontakt

FPH JURPOL
ul. Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępem

tel kom.: 883 633 703
biuro (w godz. 8:00 - 16:00)
(62) 781 87 01

Transport

Meble wysyłamy do Państwa własnym transportem, jest to gwarancja braku uszkodzeń zdarzającym się dość często firmom kurierskim. Dzięki temu możemy zaoferować znacznie niższe ceny, a w niektórych przypadkach transport gratis.

Sprawdź nas:

Od 7 lat sprzedajemy nasze meble również na Allegro - sprawdź nas i zobacz ile mamy pozytywnych komentarzy:

Materace

W tej sekcji znajdują się materace oraz szereg dodatków do nich. Proponujemy Państwu szeroki wybór posłań, dzięki czemu każdy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Ten element pokoju jest z całą pewnością jednym z podstawowych mebli, dlatego warto dobrać go starannie. Materac służy jako miejsce do wypoczynku, dlatego musi być wygodny i odpowiedni dla kręgosłupa osoby, która będzie go używała. Jest to część łóżka, którą wymienia się raz na kilka lat, w zależności od zapotrzebowania, dlatego warto dopasować go dokładnie i przez kilka lat cieszyć się funkcjonalnym posłaniem.

W naszej ofercie znajdują się materace do spania o różnych wymiarach, dlatego jesteśmy pewni, że każdy z Państwa dopasuje któryś z modeli do ramy łóżka i zrealizuje swoją wizję danej sypialni czy salonu. Różnorodność modeli pozwala na wybranie posłania pod każdym względem – zarówno na podstawie ułożenia poszczególnych warstw, jak i wielkości oraz ceny. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym asortymentem. W razie wątpliwości czy pytań nasi pracownicy służą radą i odpowiedzą na każde pytanie. 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

Małe materace do spania

Materace do spania dostępne w naszym sklepie mają bardzo różne rozmiary. Do najmniejszych należą modele w rozmiarze 80x200. Jednym z przykładów jest model Classic, o średnim stopniu twardości. Zawiera on sprężyny bonell oraz obustronną piankę poliuretanową. Jest to materacyk dwustronny, a jego pokrowiec jest wykonany z pikowanej dzianiny. Jak sama nazwa wskazuje, jest to posłanie klasyczne, wykonane w tradycyjny sposób. 

Nieco większymi modelami są materace o wymiarach 90x200. Przykładem takiego posłania jest model o nazwie Passion. Jest to posłanie dwustronne z obustronną pianką poliuretanową. Cechą szczególną tego materaca są sprężyny kieszeniowe, które działają punktowo, czyli podczas zmieniania pozycji posłanie dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała i dzięki temu jest podwójnie wygodne. Co więcej, posiada ono 7 stref twardości.

Materace w dużych rozmiarach

Jeśli szukają Państwo większego wariantu, polecamy materace do spania o wymiarach 200x200. Są to wymarzone modele dla tych, którzy lubią duże łóżka, idealne do wylegiwania się czy też świetnie pasujące do przestrzennych sypialni. Największe posłania są dostępne w różnych wariantach, na przykład materac Exclusive. Jest to odmiana z 7 strefami i profilowaną pianką termoelastyczną – jej grubość to 10 centymetrów. Ta wersja materaca posiada zamek rozdzielczy 360˚ oraz możliwość zastosowania w regulowanych stelażach.

Jeśli chodzi o dostępne dodatki, które można zamówić w naszym sklepie, są to, między innymi, nakładka lateksowa oraz poduszka Active. Nakładka pozwala na utrzymanie materaca w idealnej czystości oraz jest bardzo wygodna dla osób, które cierpią na schorzenia kręgosłupa. Z kolei poduszka Active jest dodatkiem do sypialni, który zapewnia zdrowy i komfortowy sen. Poduszka ma za zadanie odpowiednio dopasowywać się do głowy, aby odpoczynek był pełnowartościowy i nie był powodem złego samopoczucia w czasie dnia.

KONTAKT:
kom.: 883 633 703
kom.: 690 880 670
tel.: (62) 781 87 01
e-mail: jurek1438@wp.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 195 71 71
REGON: 301 096 984

FPH JURPOL
Paweł Jurasik
ul.Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępnem
Wielkopolska

Facebook