Za transport firmowy płaci się tylko raz!

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Zdrowy sen na odpowiednim materacu

Materac 90×200 jest dostępny również w wersji zaopatrzonej w specjalne elementy poprawiające krążenie, dzięki którym jest to posłanie idealne dla osób borykających się z różnorodnymi schorzeniami kończyn. Model o nazwie Vitea posiada specjalną płytę termoelastyczną, dzięki której temperatura zmienia się, kiedy tylko zmienia się elastyczność posłania. Jest to idealny model dla osób, które borykają się z odleżynami, czyli dla każdego, kto korzysta z profilaktyki odleżynowej i ortopedycznej. Dodatkową zaletą modelu Vitea są jego antygrzybiczne i antybakteryjne właściwości.

Z kolei materac 90×200 Versal to posłanie posiadające piankę z siedmioma strefami twardości. Pokrowiec tego modelu został wykonany z dzianiny, a jego wysokość to około 12 centymetrów. Jest to model idealny dla osób lekkich i dzieci, ze względu na ułożenie stref. Jeśli zatem szukają Państwo łóżka idealnego dla dziecka bądź osoby lekkiej, ten model sprawdzi się wzorowo. Może on być używany także w łóżkach piętrowych.

Wygodne materace do sypialni

Ciekawą propozycją wśród materacy jest materac 90×200 Olimp. Najważniejszą cechą tego produktu są sprężyny kieszeniowe, które są elementem bezpośrednio wpływającym na komfort. Ich działanie sprawia, że zgodnie z pozycją osoby leżącej, sprężyny dokładnie dopasowują się do ciała, zapewniając maksimum komfortu.

Materac 90×200 Olimp charakteryzuje się połączeniem trzech surowców, dzięki którym wypoczynek jest naprawdę udany. Są to wspomniane sprężyny siedmiostrefowe, pianka termoelastyczna oraz lateks. Takie połączenie pozytywnie wpływa na kręgosłup, dlatego jest to materac polecany osobom, które mają problemy z kręgosłupem, bądź, którym zależy na łóżku z idealną elastycznością. Wybór wygodnych materacy jest naprawdę duży, dlatego zapraszamy do poszukiwań tego idealnego dla Państwa.