Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 990 443 / 883 633 703

Wybór dobrych materacy do sypialni jest bardzo ważny, bo to przecież dzięki nim śpi się wygodnie, a tym samym samopoczucie w ciągu dnia jest lepsze. Materac 90×200 to jeden z wariantów wygodnych posłań dostępnych w naszym sklepie. Jest dedykowany osobom, które potrzebują łóżko o klasycznych wymiarach, które będzie zajmowało tylko tyle miejsca, ile potrzeba na wygodny i zdrowy sen i odpoczynek. Wśród naszych modeli znajdą Państwo posłania tradycyjne, jak i zawierające elementy, dzięki którym dane materace są polecane osobom ze schorzeniami.

Klasycznym modelem jest materac 90×200 o nazwie Classic. Jest to posłanie średnio twarde, posiadające sprężyny bonelowe. Do tradycyjnych modeli należy również model Standard 8, który jednak różni się od modelu Classic. Jest on dostępny w różnych wysokościach, od 8 cm do 15 centymetrów i może być wykorzystywany w łóżkach piętrowych. Jego nietypową cechą jest z kolei to, że da się go poskładać. Oznacza to, że z łatwością można go zabrać na wycieczkę czy też schować w domu, gdzie może przydać się dla gościa, który zostaje na dłużej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Zdrowy sen na odpowiednim materacu

Materac 90×200 jest dostępny również w wersji zaopatrzonej w specjalne elementy poprawiające krążenie, dzięki którym jest to posłanie idealne dla osób borykających się z różnorodnymi schorzeniami kończyn. Model o nazwie Vitea posiada specjalną płytę termoelastyczną, dzięki której temperatura zmienia się, kiedy tylko zmienia się elastyczność posłania. Jest to idealny model dla osób, które borykają się z odleżynami, czyli dla każdego, kto korzysta z profilaktyki odleżynowej i ortopedycznej. Dodatkową zaletą modelu Vitea są jego antygrzybiczne i antybakteryjne właściwości.

Z kolei materac 90×200 Versal to posłanie posiadające piankę z siedmioma strefami twardości. Pokrowiec tego modelu został wykonany z dzianiny, a jego wysokość to około 12 centymetrów. Jest to model idealny dla osób lekkich i dzieci, ze względu na ułożenie stref. Jeśli zatem szukają Państwo łóżka idealnego dla dziecka bądź osoby lekkiej, ten model sprawdzi się wzorowo. Może on być używany także w łóżkach piętrowych.

Wygodne materace do sypialni

Ciekawą propozycją wśród materacy jest materac 90×200 Olimp. Najważniejszą cechą tego produktu są sprężyny kieszeniowe, które są elementem bezpośrednio wpływającym na komfort. Ich działanie sprawia, że zgodnie z pozycją osoby leżącej, sprężyny dokładnie dopasowują się do ciała, zapewniając maksimum komfortu.

Materac 90×200 Olimp charakteryzuje się połączeniem trzech surowców, dzięki którym wypoczynek jest naprawdę udany. Są to wspomniane sprężyny siedmiostrefowe, pianka termoelastyczna oraz lateks. Takie połączenie pozytywnie wpływa na kręgosłup, dlatego jest to materac polecany osobom, które mają problemy z kręgosłupem, bądź, którym zależy na łóżku z idealną elastycznością. Wybór wygodnych materacy jest naprawdę duży, dlatego zapraszamy do poszukiwań tego idealnego dla Państwa.