Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 990 443 / 883 633 703

Wygodny wypoczynek to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego wybór odpowiedniego modelu jest prawdopodobnie jedną z najważniejszych kwestii w czasie meblowania mieszkania. Materac 80×200 to posłanie o najmniejszych dostępnych u nas wymiarach. Będzie idealny dla osoby, która lubi podstawowe rozwiązania i potrzebuje posłania właśnie o takich rozmiarach. Materace o tych wymiarach są dostępne w różnych wariantach. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, aby wybrać dokładnie taki produkt, który będzie Państwu odpowiadał.

Wśród dostępnych u nas posłań znajdą Państwo materac 80×200 w różnych odmianach. Jeśli szukają Państwo materacy, dzięki którym pozycja ciała sprzyjała właściwemu przepływowi krwi, dobrym wyborem będzie model Vitea. Jest to posłanie lateksowo-termoelastyczne, którego wkład lateksowy ma grubość 14 centymetrów. Polecany on jest osobom, które potrzebują wygodnego materaca do profilaktyki odleżynowej oraz ortopedycznej. Dzięki swoim właściwościom sprawia, że osoby borykające się ze schorzeniami kończyn będą mogły wypocząć na specjalnie do nich przystosowanym łóżku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wygodny wypoczynek z dopasowanym materacem

Wyróżniającym się modelem jest również materac 80×200 o nazwie Passion. Jest to posłanie ze sprężynami kieszeniowymi, które dopasowują się do ruchu ciała podczas zmieniania pozycji, dzięki czemu wypoczynek jest podwójnie wygodny. Duże znaczenie ma także 7 stref twardości, które cechują ten model. Dzięki nim i sprężynom kieszeniowym ciało jest podparte w odpowiedni sposób.

Osobom, które szukają najbardziej podstawowego modelu do spania, polecamy materac 80×200 o nazwie standard 9. Jest to model piankowy i średnio twardy. Mogą Państwo zamówić ten model, wybierając jego wysokość, ponieważ jest dostępny w różnych wariantach, od 9 cm do 15 cm. Ta cecha pozwala użytkować go w łóżkach piętrowych, do których potrzebne są materace o bardzo specyficznych wymiarach. Jedną z jego najbardziej przydatnych cech jest również możliwość złożenia go i tym samym łatwego przechowania w wielu miejscach i przewiezienia w samochodzie. Dzięki temu może to być posłanie idealne na krótki wyjazd czy zapasowe łóżko dla gościa potrzebującego noclegu.

Posłania o wymiarach 80×200

Jeśli szukają Państwo posłania dla dziecka, dobrym wyborem będzie, na przykład, materac 80×200 o nazwie Versal. Jego cechą charakterystyczną jest siedmiostrefowa płyta piankowa o grubości 3 cm, dlatego jest to rozwiązanie idealne dla dzieci bądź osób bardzo lekkich. Jest to model, dzięki któremu nie pojawia się zbyt wiele odkształceń dzięki dobremu dopasowaniu się do ciała, co jest bardzo ważne. Jeszcze jedną przydatną cechą tego posłania jest to, że świetnie sprawdza się w łóżkach piętrowych.

Tym, którzy lubią łóżka na sprężynach bonelowych, polecamy z kolei materac 80×200 Margo. Jest to model dość klasyczny, posiadający obustronną piankę poliuretanową oraz matę kokosową o wysokości 1,5 centymetra, dzięki której posłanie jest znacznie bardziej higieniczne, niż w większości podobnych materacy.