Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 990 443 / 883 633 703

Udany wypoczynek daje gwarancję dobrego samopoczucia w ciągu dnia. Prezentowany materac 180×200 to posłanie, dzięki któremu wypoczynek ten będzie wygodny i relaksujący. Szukając idealnego typu posłania, warto zwrócić uwagę na poszczególne jego cechy, co pozwala na dokładne dobranie go do swoich potrzeb. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym naszym asortymentem, w którego skład wchodzą materace o różnych wymiarach i parametrach.

Wśród naszych produktów znajduje się materac 180×200 o nazwie Margo. Jest to model, którego cechą charakterystyczną jest dodatkowa mata kokosowa. Jest ona twardsza niż podstawowa mata z pianki poliuretanowej, dzięki czemu świetnie sprawdzi się u osób, które lubią twarde posłania. Co więcej, jest to materiał bardzo higieniczny. Co również ważne, można wybrać tę warstwę, lub tradycyjną warstwę o średniej grubości. Ten typ posłania posiada sprężyny bonelowe. Jeśli ze względu na lepsze samopoczucie lub uwarunkowania zdrowotne potrzebują Państwo twardego materaca wysokiej jakości, model Margo na pewno się sprawdzi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Klasyczny materac do sypialni

Miłośnikom klasycznych projektów polecamy materac 180×200 o nazwie Classic. Jest to materac średnio twardy, posiadający sprężyny bonelowe. Jest to model dwustronny, a jego wysokość wynosi około 16 centymetrów. Ciekawym modelem posłania jest również typ o nazwie Standard 9. Jest to model wykonany z pianki poliuretanowej, dostępny w różnych wysokościach, od 8 do 15 centymetrów. Nietypową i niezwykle praktyczną cechą posłania Standard 9 jest to, że można je złożyć lub zwinąć i wygodnie przenieść, schować czy przewozić samochodem, dlatego takie łóżko jest idealne jako dodatkowe posłanie w każdym domu.

Składany materac 180×200 przyda się każdemu, kto potrzebuje wygodnego łóżka na różne wycieczki, lub kto często gości u siebie przyjaciół bądź rodzinę. Jego parametry sprawiają, że jest jednym z większych modeli materacy i jest klasycznym typem łóżka, dlatego będzie wygodny dla każdego. Standard 9 może przydać się również wtedy, kiedy używane na co dzień posłanie ulegnie zniszczeniu i potrzebne będzie dodatkowe łóżko.

Materace na zdrowy sen

Dla wielu osób najważniejszą cechą każdego posłania jest jego odpowiednie dopasowanie do ciała w taki sposób, aby miało ono pozytywny wpływ na zdrowie. W naszym asortymencie znajduje się materac 180×200 o nazwie Vitea, który składa się z pianki termoelastycznej i siedmiostrefowego wkładu lateksowego. Ta pierwsza część sprawia, że elastyczność posłania zmienia się wraz ze zmianami temperatury, a dzięki połączeniu poszczególnych warstw całość zapewnia ciału równomierne podparcie i dzięki temu obieg krwi jest właściwy.

Materac 180×200 typu Vitea jest polecany w profilaktyce ortopedycznej oraz odleżynowej, czyli u wszystkich osób, które borykają się z problemami kończyn i nie tylko. Z kolei tym z Państwa, którzy szukają materacy odpowiednich dla dzieci, polecamy model o nazwie Versal, który posiada 3-centymetrową płytę piankową.