Za transport firmowy płaci się tylko raz!

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Klasyczny materac do sypialni

Miłośnikom klasycznych projektów polecamy materac 180×200 o nazwie Classic. Jest to materac średnio twardy, posiadający sprężyny bonelowe. Jest to model dwustronny, a jego wysokość wynosi około 16 centymetrów. Ciekawym modelem posłania jest również typ o nazwie Standard 9. Jest to model wykonany z pianki poliuretanowej, dostępny w różnych wysokościach, od 8 do 15 centymetrów. Nietypową i niezwykle praktyczną cechą posłania Standard 9 jest to, że można je złożyć lub zwinąć i wygodnie przenieść, schować czy przewozić samochodem, dlatego takie łóżko jest idealne jako dodatkowe posłanie w każdym domu.

Składany materac 180×200 przyda się każdemu, kto potrzebuje wygodnego łóżka na różne wycieczki, lub kto często gości u siebie przyjaciół bądź rodzinę. Jego parametry sprawiają, że jest jednym z większych modeli materacy i jest klasycznym typem łóżka, dlatego będzie wygodny dla każdego. Standard 9 może przydać się również wtedy, kiedy używane na co dzień posłanie ulegnie zniszczeniu i potrzebne będzie dodatkowe łóżko.

Materace na zdrowy sen

Dla wielu osób najważniejszą cechą każdego posłania jest jego odpowiednie dopasowanie do ciała w taki sposób, aby miało ono pozytywny wpływ na zdrowie. W naszym asortymencie znajduje się materac 180×200 o nazwie Vitea, który składa się z pianki termoelastycznej i siedmiostrefowego wkładu lateksowego. Ta pierwsza część sprawia, że elastyczność posłania zmienia się wraz ze zmianami temperatury, a dzięki połączeniu poszczególnych warstw całość zapewnia ciału równomierne podparcie i dzięki temu obieg krwi jest właściwy.

Materac 180×200 typu Vitea jest polecany w profilaktyce ortopedycznej oraz odleżynowej, czyli u wszystkich osób, które borykają się z problemami kończyn i nie tylko. Z kolei tym z Państwa, którzy szukają materacy odpowiednich dla dzieci, polecamy model o nazwie Versal, który posiada 3-centymetrową płytę piankową.