Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 990 443 / 883 633 703

Wygodne posłanie jest podstawą dobrego i zdrowego snu. Kierując się tą myślą, polecamy Państwu szereg produktów o różnych cechach. Materac 160×200 skierowany jest do osób, które potrzebują dużego łóżka, ponieważ jest to jeden z największych wymiarowo modeli. Mogą Państwo wybrać taki model, który będzie odpowiadał uwarunkowaniom zdrowotnym, gustowi, bądź będzie najbardziej pasował do całej sypialni. Wybierając materace, warto zwrócić uwagę na wszystkie jego parametry i cechy charakterystyczne, aby wybrać dokładnie to, co jest potrzebne.

Osobom poszukującym tradycyjnych rozwiązań polecamy materac 160×200 o nazwie Classic. Jak sama nazwa wskazuje, jest to model klasyczny, średnio twardy. Zawiera on sprężyny bonellowe i jest to model dwustronny. Do tradycyjnych materacy należy również typ o nazwie Standard 9, czyli posłanie piankowe o średniej grubości. Jest on dostępny w różnych grubościach, od 8 cm do 15 centymetrów. Charakterystyczną cechą tego modelu jest jego zdolność do zginania się, dzięki czemu można go zwinąć i z łatwością schować nawet w małych miejscach, a także przewozić samochodem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Materac na zdrowy sen

Jeśli szukają Państwo posłania, które będzie dobrze przystosowane do różnych dolegliwości, polecamy model o nazwie Vitea. Jest to materac 160×200, który dedykowany jest osobom korzystającym z profilaktyki ortopedycznej czy też odleżynowej. W jaki sposób działa to posłanie? Kluczowe jest tutaj połączenie pianki termoelastycznej z siedmiostrefowym wkładem lateksowym, dzięki któremu ciało jest równomiernie podparte w czasie odpoczynku i obieg krwi jest prawidłowy. Posłanie to posiada również bardzo dobrą wentylację.

Korzystnym dla zdrowia posłaniem jest także materac 160×200 o nazwie Olimp. Charakteryzuje się on połączeniem trzech istotnych surowców: pianki termoelastycznej, lateksu oraz siedmiostrefowymi sprężynami kieszeniowymi. Ilość stref twardości sprawia, że kręgosłup jest odpowiednio podparty, a pianka kumuluje ciepło. Sprężyny kieszeniowe są z kolei elementem, dzięki któremu podczas zmiany pozycji leżenia posłanie dokładnie dopasowuje się do ciała. Posłanie jest również odporne na odkształcenia.

Wygodne materace do sypialni

Jeśli szukają Państwo materaców do pokoju dziecięcego, dobrym wyborem będzie materac 160×200 o nazwie Versal. Jest to średnio twarde posłanie wykonane z pianki poliuretanowej oraz siedmiostrefowej płyty piankowej. Dzięki temu całość dopasowuje się idealnie do kształtów ciała podczas wypoczynku. Co również ważne, dzięki 12-centymetrowej grubości, posłanie to pasuje świetnie do łóżek piętrowych. Sprawdzi się nie tylko w przypadku dzieci, lecz również u dorosłych o niewielkiej wadze.

To tylko kilka modeli dostępnych w naszym sklepie, dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym naszym asortymentem. Materac 160×200 kierowany jest do osób poszukujących posłań dużych, lecz w naszym sklepie znajdują się również materace większe, jak i mniejsze. Duży wybór pomaga znaleźć produkt o idealnych wymiarach.