Za transport firmowy płaci się tylko raz!

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Materac na zdrowy sen

Jeśli szukają Państwo posłania, które będzie dobrze przystosowane do różnych dolegliwości, polecamy model o nazwie Vitea. Jest to materac 160×200, który dedykowany jest osobom korzystającym z profilaktyki ortopedycznej czy też odleżynowej. W jaki sposób działa to posłanie? Kluczowe jest tutaj połączenie pianki termoelastycznej z siedmiostrefowym wkładem lateksowym, dzięki któremu ciało jest równomiernie podparte w czasie odpoczynku i obieg krwi jest prawidłowy. Posłanie to posiada również bardzo dobrą wentylację.

Korzystnym dla zdrowia posłaniem jest także materac 160×200 o nazwie Olimp. Charakteryzuje się on połączeniem trzech istotnych surowców: pianki termoelastycznej, lateksu oraz siedmiostrefowymi sprężynami kieszeniowymi. Ilość stref twardości sprawia, że kręgosłup jest odpowiednio podparty, a pianka kumuluje ciepło. Sprężyny kieszeniowe są z kolei elementem, dzięki któremu podczas zmiany pozycji leżenia posłanie dokładnie dopasowuje się do ciała. Posłanie jest również odporne na odkształcenia.

Wygodne materace do sypialni

Jeśli szukają Państwo materaców do pokoju dziecięcego, dobrym wyborem będzie materac 160×200 o nazwie Versal. Jest to średnio twarde posłanie wykonane z pianki poliuretanowej oraz siedmiostrefowej płyty piankowej. Dzięki temu całość dopasowuje się idealnie do kształtów ciała podczas wypoczynku. Co również ważne, dzięki 12-centymetrowej grubości, posłanie to pasuje świetnie do łóżek piętrowych. Sprawdzi się nie tylko w przypadku dzieci, lecz również u dorosłych o niewielkiej wadze.

To tylko kilka modeli dostępnych w naszym sklepie, dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym naszym asortymentem. Materac 160×200 kierowany jest do osób poszukujących posłań dużych, lecz w naszym sklepie znajdują się również materace większe, jak i mniejsze. Duży wybór pomaga znaleźć produkt o idealnych wymiarach.