Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 990 443 / 883 633 703

Materac 140×200 to jeden z największych modeli w naszym asortymencie. Znajdzie zastosowanie w dużych, przestrzennych pokojach i spodoba się każdemu, kto szuka dużego łóżka idealnego do wylegiwania się. Każdy dostępny wariant charakteryzuje się czymś innym, dzięki czemu każdy może dobrać dokładnie taki materac, jaki jest mu potrzebny w sypialni. Przy wyborze odpowiedniego modelu warto zwrócić uwagę na typ sprężyn oraz twardość, a także na inne cechy od których zależy Państwa wygoda.

Jednym z modeli dostępnych w naszej ofercie jest materac 140×200 o nazwie Exclusive. Jest to model bardzo elastyczny, z siedmioma strefami twardości. Jest wytrzymały i odporny na wszelkie odkształcenia. Jego ekskluzywny charakter podkreślony jest również poprzez połączenie pianki wysokoelastycznej i siedmiostrefowej pianki termoelastycznej. Dzięki nim ciało jest dobrze podparte w każdym miejscu, przez co odpoczynek odbywa się w zdrowy i spokojny sposób. Budowa tych materacy jest również ważna dla prawidłowej ich wentylacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wybór dobrego materaca

Osobom, które są w trakcie profilaktyki ortopedycznej, bądź odleżynowej, polecamy materac 140×200 o nazwie Vitea. Jest to model, w którym siedmiostrefowy wkład lateksowy jest połączony z pianką termoelastyczną, dzięki czemu wszystkie partie ciała są równomiernie podparte podczas wypoczynku, a również obieg krwi jest prawidłowy i nie dochodzi do drętwienia kończyn. Co więcej, ten typ materaca ma właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne i posiada dobrą wentylację.

Bardzo dobrym dla zdrowia rozwiązaniem jest również materac 140×200 o nazwie Olimp. Ten typ posłania ma zdolność do kumulowania ciepła, dzięki czemu jest idealny na każdą porę roku. Charakterystyczną cechą tego modelu są sprężyny kieszeniowe, czyli takie, dzięki którym całość posłania idealnie dopasowuje się do ciała podczas każdej zmiany pozycji leżenia. Model Olimp jest też połączeniem trzech surowców, dzięki którym wypoczynek jest tak zdrowy i wygodny: zawiera on piankę termoelastyczną, lateks, a także wspomniane siedmiostrefowe sprężyny kieszeniowe.

Klasyczne materace

Osobom, które poszukują posłań o klasycznych parametrach, polecamy materac 140×200 o nazwie Classic. Jest to model dwustronny o średniej twardości. Znajdują się w nim sprężyny typu bonell. To klasycznych modeli posłań należy również model Standard 9. Charakteryzuje się on tym, że można go poskładać, a więc jest idealny do zabrania ze sobą na wycieczkę bądź użycia go jako zapasowego łóżka. Jest to posłanie o średniej twardości i użyto w nim pianki poliuretanowej. Co ważne, może on być wykorzystywany także w łóżkach piętrowych i jest dostępny w kilku różnych wysokościach.

Materac 140×200 występuje w różnych wariantach, aby każdy z Państwa dopasował do swoich wymagań odpowiedni model. Materace różnią się typem sprężyn oraz dobraniem poszczególnych warstw. Co ważne, w naszej ofercie znajdą dla siebie odpowiedni typ także te osoby, dla których najważniejsze jest dopasowanie posłania do swojego stanu zdrowia.