Płatności

Wszystkich płatności możesz dokonać przy wyborze towaru. Nie pobieramy żadnych zaliczek.

Szybki kontakt

FPH JURPOL
ul. Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępem

tel kom.: 883 633 703
biuro (w godz. 8:00 - 16:00)
(62) 781 87 01

Transport

Meble wysyłamy do Państwa własnym transportem, jest to gwarancja braku uszkodzeń zdarzającym się dość często firmom kurierskim. Dzięki temu możemy zaoferować znacznie niższe ceny, a w niektórych przypadkach transport gratis.

Sprawdź nas:

Od 7 lat sprzedajemy nasze meble również na Allegro - sprawdź nas i zobacz ile mamy pozytywnych komentarzy:

Materac 160x200

Wygodne posłanie jest podstawą dobrego i zdrowego snu. Kierując się tą myślą, polecamy Państwu szereg produktów o różnych cechach. Materac 160x200 skierowany jest do osób, które potrzebują dużego łóżka, ponieważ jest to jeden z największych wymiarowo modeli. Mogą Państwo wybrać taki model, który będzie odpowiadał uwarunkowaniom zdrowotnym, gustowi, bądź będzie najbardziej pasował do całej sypialni. Wybierając materace, warto zwrócić uwagę na wszystkie jego parametry i cechy charakterystyczne, aby wybrać dokładnie to, co jest potrzebne. 

Osobom poszukującym tradycyjnych rozwiązań polecamy materac 160x200 o nazwie Classic. Jak sama nazwa wskazuje, jest to model klasyczny, średnio twardy. Zawiera on sprężyny bonellowe i jest to model dwustronny. Do tradycyjnych materacy należy również typ o nazwie Standard 9, czyli posłanie piankowe o średniej grubości. Jest on dostępny w różnych grubościach, od 8 cm do 15 centymetrów. Charakterystyczną cechą tego modelu jest jego zdolność do zginania się, dzięki czemu można go zwinąć i z łatwością schować nawet w małych miejscach, a także przewozić samochodem.

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

Materac na zdrowy sen

Jeśli szukają Państwo posłania, które będzie dobrze przystosowane do różnych dolegliwości, polecamy model o nazwie Vitea. Jest to materac 160x200, który dedykowany jest osobom korzystającym z profilaktyki ortopedycznej czy też odleżynowej. W jaki sposób działa to posłanie? Kluczowe jest tutaj połączenie pianki termoelastycznej z siedmiostrefowym wkładem lateksowym, dzięki któremu ciało jest równomiernie podparte w czasie odpoczynku i obieg krwi jest prawidłowy. Posłanie to posiada również bardzo dobrą wentylację.

Korzystnym dla zdrowia posłaniem jest także materac 160x200 o nazwie Olimp. Charakteryzuje się on połączeniem trzech istotnych surowców: pianki termoelastycznej, lateksu oraz siedmiostrefowymi sprężynami kieszeniowymi. Ilość stref twardości sprawia, że kręgosłup jest odpowiednio podparty, a pianka kumuluje ciepło. Sprężyny kieszeniowe są z kolei elementem, dzięki któremu podczas zmiany pozycji leżenia posłanie dokładnie dopasowuje się do ciała. Posłanie jest również odporne na odkształcenia.

Wygodne materace do sypialni

Jeśli szukają Państwo materaców do pokoju dziecięcego, dobrym wyborem będzie materac 160x200 o nazwie Versal. Jest to średnio twarde posłanie wykonane z pianki poliuretanowej oraz siedmiostrefowej płyty piankowej. Dzięki temu całość dopasowuje się idealnie do kształtów ciała podczas wypoczynku. Co również ważne, dzięki 12-centymetrowej grubości, posłanie to pasuje świetnie do łóżek piętrowych. Sprawdzi się nie tylko w przypadku dzieci, lecz również u dorosłych o niewielkiej wadze.

To tylko kilka modeli dostępnych w naszym sklepie, dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym naszym asortymentem. Materac 160x200 kierowany jest do osób poszukujących posłań dużych, lecz w naszym sklepie znajdują się również materace większe, jak i mniejsze. Duży wybór pomaga znaleźć produkt o idealnych wymiarach.

KONTAKT:
kom.: 883 633 703
kom.: 690 880 670
tel.: (62) 781 87 01
e-mail: jurek1438@wp.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 195 71 71
REGON: 301 096 984

FPH JURPOL
Paweł Jurasik
ul.Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępnem
Wielkopolska

Facebook