Płatności

Wszystkich płatności możesz dokonać przy wyborze towaru. Nie pobieramy żadnych zaliczek.

Szybki kontakt

FPH JURPOL
ul. Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępem

tel kom.: 883 633 703
biuro (w godz. 8:00 - 16:00)
(62) 781 87 01

Transport

Meble wysyłamy do Państwa własnym transportem, jest to gwarancja braku uszkodzeń zdarzającym się dość często firmom kurierskim. Dzięki temu możemy zaoferować znacznie niższe ceny, a w niektórych przypadkach transport gratis.

Sprawdź nas:

Od 7 lat sprzedajemy nasze meble również na Allegro - sprawdź nas i zobacz ile mamy pozytywnych komentarzy:

Materac 140x200

Materac 140x200 to jeden z największych modeli w naszym asortymencie. Znajdzie zastosowanie w dużych, przestrzennych pokojach i spodoba się każdemu, kto szuka dużego łóżka idealnego do wylegiwania się. Każdy dostępny wariant charakteryzuje się czymś innym, dzięki czemu każdy może dobrać dokładnie taki materac, jaki jest mu potrzebny w sypialni. Przy wyborze odpowiedniego modelu warto zwrócić uwagę na typ sprężyn oraz twardość, a także na inne cechy od których zależy Państwa wygoda.

Jednym z modeli dostępnych w naszej ofercie jest materac 140x200 o nazwie Exclusive. Jest to model bardzo elastyczny, z siedmioma strefami twardości. Jest wytrzymały i odporny na wszelkie odkształcenia. Jego ekskluzywny charakter podkreślony jest również poprzez połączenie pianki wysokoelastycznej i siedmiostrefowej pianki termoelastycznej. Dzięki nim ciało jest dobrze podparte w każdym miejscu, przez co odpoczynek odbywa się w zdrowy i spokojny sposób. Budowa tych materacy jest również ważna dla prawidłowej ich wentylacji.

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

Wybór dobrego materaca

Osobom, które są w trakcie profilaktyki ortopedycznej, bądź odleżynowej, polecamy materac 140x200 o nazwie Vitea. Jest to model, w którym siedmiostrefowy wkład lateksowy jest połączony z pianką termoelastyczną, dzięki czemu wszystkie partie ciała są równomiernie podparte podczas wypoczynku, a również obieg krwi jest prawidłowy i nie dochodzi do drętwienia kończyn. Co więcej, ten typ materaca ma właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne i posiada dobrą wentylację. 

Bardzo dobrym dla zdrowia rozwiązaniem jest również materac 140x200 o nazwie Olimp. Ten typ posłania ma zdolność do kumulowania ciepła, dzięki czemu jest idealny na każdą porę roku. Charakterystyczną cechą tego modelu są sprężyny kieszeniowe, czyli takie, dzięki którym całość posłania idealnie dopasowuje się do ciała podczas każdej zmiany pozycji leżenia. Model Olimp jest też połączeniem trzech surowców, dzięki którym wypoczynek jest tak zdrowy i wygodny: zawiera on piankę termoelastyczną, lateks, a także wspomniane siedmiostrefowe sprężyny kieszeniowe. 

Klasyczne materace

Osobom, które poszukują posłań o klasycznych parametrach, polecamy materac 140x200 o nazwie Classic. Jest to model dwustronny o średniej twardości. Znajdują się w nim sprężyny typu bonell. To klasycznych modeli posłań należy również model Standard 9. Charakteryzuje się on tym, że można go poskładać, a więc jest idealny do zabrania ze sobą na wycieczkę bądź użycia go jako zapasowego łóżka. Jest to posłanie o średniej twardości i użyto w nim pianki poliuretanowej. Co ważne, może on być wykorzystywany także w łóżkach piętrowych i jest dostępny w kilku różnych wysokościach.

Materac 140x200 występuje w różnych wariantach, aby każdy z Państwa dopasował do swoich wymagań odpowiedni model. Materace różnią się typem sprężyn oraz dobraniem poszczególnych warstw. Co ważne, w naszej ofercie znajdą dla siebie odpowiedni typ także te osoby, dla których najważniejsze jest dopasowanie posłania do swojego stanu zdrowia.

KONTAKT:
kom.: 883 633 703
kom.: 690 880 670
tel.: (62) 781 87 01
e-mail: jurek1438@wp.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 195 71 71
REGON: 301 096 984

FPH JURPOL
Paweł Jurasik
ul.Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępnem
Wielkopolska

Facebook