Płatności

Wszystkich płatności możesz dokonać przy wyborze towaru. Nie pobieramy żadnych zaliczek.

Szybki kontakt

FPH JURPOL
ul. Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępem

tel kom.: 883 633 703
biuro (w godz. 8:00 - 16:00)
(62) 781 87 01

Transport

Meble wysyłamy do Państwa własnym transportem, jest to gwarancja braku uszkodzeń zdarzającym się dość często firmom kurierskim. Dzięki temu możemy zaoferować znacznie niższe ceny, a w niektórych przypadkach transport gratis.

Sprawdź nas:

Od 7 lat sprzedajemy nasze meble również na Allegro - sprawdź nas i zobacz ile mamy pozytywnych komentarzy:

Materac 100x200

Najważniejsze w każdym posłaniu jest to, aby było ono wygodne dla użytkującej go osoby. Materac 100x200 to model średniej wielkości, dedykowany wszystkim, którzy poszukują mebli najwyższej jakości dostosowanych dokładnie do ich potrzeb. Każdy dostępny w naszej ofercie wariant charakteryzuje się odrobinę innym ułożeniem warstw czy typem sprężyn, dlatego warto zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły, aby wybrać posłanie idealne. Znajdą Państwo u nas zarówno materace dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Niezwykle cennym modelem w naszym asortymencie jest materac 100x200 o nazwie Vitea. Jest to produkt zaprojektowany w taki sposób, aby był wygodny dla osób korzystających z profilaktyki odleżynowej bądź ortopedycznej. Dzięki systemowi kanalików jest to posłanie z odpowiednią wentylacją i idealnie dopasowuje się do ciała. Jest zdrowy dla osób, które borykają się z drętwieniami kończyn dzięki połączeniu kilku istotnych warstw: siedmiostrefowego wkładu lateksowego oraz pianki termoelastycznej. Dzięki nim ciało jest rozmieszczone równomiernie, co oznacza, że obieg krwi jest prawidłowy.

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

Klasyczne materace do sypialni

Duży wybór materacy jest podyktowany różnorodnymi potrzebami i preferencjami klientów. Niektórzy potrzebują dodatkowych elementów, które będą przystosowane do ich organizmu, a inni kierują się wielkością posłania czy też szukają tradycyjnych modeli. Osobom zaliczającym się do tej trzeciej grupy dedykujemy materac 100x200 o nazwie Classic, czyli najbardziej klasyczny model posłania. Posiada on sprężyny bonell oraz obustronną piankę poliuretanową. Posłanie to ma wysokość 16 centymetrów.

Do klasycznych modeli należy również materac 100x200 Standard 9. Jest to model średnio twardy, dostępny w kilku wysokościach do wyboru – może on mieć od 8 cm do 15 centymetrów wysokości, dzięki czemu jest idealny także do łóżek piętrowych. To posłanie wyróżnia się jednak spośród pozostałych tym, że można je poskładać bądź zwinąć. Pozwala to na łatwe przewożenie go w samochodzie oraz przechowywanie w różnorodnych miejscach w mieszkaniu. Jest to łóżko idealne do zabrania w podróż bądź do rozłożenia wówczas, kiedy potrzebne jest posłanie dla gościa. 

Dobrze dobrany materac do sypialni

Bardzo wygodnym i zdrowym posłaniem jest również materac 100x200 o nazwie Passion. Jest to posłanie, którego główną cechą są sprężyny kieszeniowe, a więc takie, które idealnie dopasowują się do ciała, zależnie od przyjmowanej pozycji. Oznacza to, że podczas snu ciało jest odpowiednio ułożone i wypoczynek jest zdrowy. Posłanie to ma siedem stref twardości, dzięki którym jakość wypoczynku również jest lepsza. 

Bardzo wygodnym modelem jest również materac 100x200 o nazwie Versal. Charakteryzuje się on połączeniem pianki poliuretanowej z siedmiostrefową pianką, której poszczególne strefy odpowiadają za twardość całego posłania. Ten model rekomendowany jest dla dzieci oraz osób lekkich. Co więcej, jeśli szukasz dobrego posłania do łóżka piętrowego, ten model będzie odpowiedni.

KONTAKT:
kom.: 883 633 703
kom.: 690 880 670
tel.: (62) 781 87 01
e-mail: jurek1438@wp.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 195 71 71
REGON: 301 096 984

FPH JURPOL
Paweł Jurasik
ul.Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępnem
Wielkopolska

Facebook