Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01

Łóżka

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Oryginalny design 

Zaproponowane przez nas łóżka dla dzieci zostały stworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Konstrukcja wykonana z trwałych i wytrzymałych elementów stanowi korzystną inwestycję na lata wymagającego użytkowania. Tapicerka z odpowiednio dobranych materiałów świetnie radzi sobie niemal w każdej sytuacji, stanowiąc wygodne posłanie oraz miękką powierzchnię imitującą sofę. To także oryginalny design z pewnością zwracający uwagę najmłodszych. Połączenie łagodnej bieli z odważnymi, neonowymi kolorami, z których zostało wykonanie pokrycie tapczanu, doskonale wpisuje się w potrzeby zwolenników stylu minimalistycznego.

Stylowe łóżka dla dzieci w bardzo atrakcyjnej cenie 

Niska cena i najwyższa jakość łóżka dla dzieci to satysfakcjonujące połączenie niezależnie od potrzeb. Funkcjonalna konstrukcja wypełni dziecięcą przestrzeń, zapewniając młodym odkrywcom jak najlepsze warunki regeneracji oraz wypoczynku. Cechą charakterystyczną proponowanego modelu jest możliwość wybrania kolorystyki siedziska w oryginalnych i orzeźwiających odcieniach. Atutem jest również wygodne siedzisko gwarantujące wspaniałe warunki w czasie odpoczynku. Siedzisko wykonane z wysokogatunkowej pianki poliuretanowej wzbogacone o obecność formatki sprężynowej typu bonell zachowuje świetną sprężystość i brak nieestetycznych odkształceń. Nawet pomimo upływającego czasu siedzisko w czasie prawidłowego użytkowania wciąż powinno satysfakcjonować jakością i sprężystością zachowaną na wysokim poziomie. 

Tapczan BERTA to rozwiązanie, które odnajdzie się w przestrzeni dzieci w wieku przedszkolnym i wśród nastolatków poszukujących oryginalnych detali do swojego pokoju. Połączenie prostoty oraz wyraźnych zestawień kolorystycznych doskonale wpisuje się w potrzeby obowiązujących trendów architektonicznych. Wygodne, stabilne łóżka dla dzieci w świetnej cenie to niewątpliwie najlepsza okazja do stworzenia swoim pociechom pokoju pełnego wrażeń. Jesteśmy przekonani, że prezentowane modele oraz warianty kolorystyczne spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.