Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 990 443 / 883 633 703

Drzwi przesuwne do pokoju i salonu

Drzwi przesuwne

Wybór konkretnego modelu tanich drzwi wewnętrznych może się opierać o dwa założenia. Zakup bardziej tradycyjnych typów, posiadających klamki i zamykających się w ogólnie przyjęty sposób. Ciekawą alternatywą są drzwi przesuwne pokojowe – będące jednocześnie praktycznym i designerskim rozwiązaniem. Całą paletę rozwiązań można znaleźć na stronie jurpol-meble.pl, gdzie została zaprezentowana szczegółowa specyfikacja naszych produktów. Fachową radą służą również pracownicy firmy, którzy pomogą dobrać odpowiednie dla Państwa drzwi przesuwne do pokoju.

Wyświetlanie 1–24 z 279 wyników

Cena na każdą kieszeń

Nie ma co ukrywać, że ewentualna cena na drzwi przesuwne pokojowe zależy od ich konkretnego typu czy przeznaczenia. Jednak ich mnogość sprawia, że każdy wybierze dla siebie odpowiednie drzwi wewnętrzne. W znakomitej większości w ofercie znajdują się drzwi przesuwne naścienne, których rozpiętość wizualna jest naprawdę spora. Począwszy od matowych, do złudzenia oddających aranż w drewnie LOFT, po charakteryzujące się wysokim połyskiem odmiany FOKUS. Jednak, co warte podkreślenia istnieją także drzwi wewnętrzne z ościeżnicą, które na przykład nadają się do konstrukcji zabudowanych. Są one montowane między innymi na ścianie kartonowo-gipsowej i nadają przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. Wiąże się to często, z zakupem dodatkowych systemów, dzięki czemu drzwi przesuwne pokojowe mają zapewnione prawidłowe funkcjonowanie. Ciekawą odmianą jest także MULTI PLUS, czyli drzwi wewnętrzne białe, które potrafią nadać stylu każdej przestrzeni. Sam mebel jest stworzony z materiałów bardzo wysokiej jakości, zapewniających trwałość i niezawodność przez lata. Drzwi są proste w montażu, dlatego z wykorzystaniem instrukcji, żaden klient nie powinien mieć większych problemów, z ich właściwym zainstalowaniem. Zaprezentowane wizualizacje w możliwie najpełniejszy sposób prezentują zalety wszystkich modeli. Ich ceny są oczywiście zróżnicowane.

Tanie drzwi przesuwne do salonu to rozwiązanie dla oszczędnych

Naprawdę nie trzeba dużej kwoty, żeby zakupić wymarzone drzwi przesuwne wewnętrzne, które będą odpowiednikiem najmodniejszych trendów. Często klienci w obawie, przed swoim wyborem zwracają się w kierunku bardziej tradycyjnych modeli. Myśląc, że zyskują przy tym atrakcyjniejszą cenę. Jednak wszystko jest kwestią odpowiedniej informacji i skonsultowania własnej decyzji. Dlatego oferta zaprezentowana na stronie zaczyna się już od niecałych 270 złotych, za które można zakupić niezwykle eleganckie drzwi przesuwne do kuchni. W przypadku tych nieco droższych i jeszcze mniej popularnych odmian w zabudowie warto zaopatrzyć się w tak zwane samozamykacze. Spowodują one, że po pchnięciu drzwi mechanizm automatycznie wywoła ich domknięcie. Dlatego, nie trzeba będzie tego robić ręcznie. Interesującym i niebanalnym rozwiązaniem są też drzwi dwuskrzydłowe, które w ofercie znajdują się pod nazwą MULTI DUO. Zastosowanie w nich technologii SYNCHRONIC gwarantuje płynność oraz bezawaryjność rozsuwania. Ponadto oba skrzydła, dzięki temu rozwiązaniu jednocześnie się otwierają oraz zamykają. Użytkownik może to zrobić już poprzez poruszenie jednego z nich. Mnogość zaprezentowanych możliwości cenowych, wizualnych oraz technicznych powoduje, że wybór jest naprawdę szeroki i wpasowany w różne gusta.

Designerskie drzwi przesuwne do salonu

Dotąd wiele osób marginalizowało wybór drzwi. Twierdzili, że to po prostu element, który gwarantuje większą prywatność i to wszystko. Jednak zupełnie inne spojrzenie na drzwi rzuciły dopiero oferowane przez nas modele. W końcu wyróżniają się one oryginalnością, niepowtarzalnym wyglądem, ale wszystko to oczywiście idzie w parze z ich praktycznym zastosowaniem. Najlepiej od razu zwrócić uwagę na to, że nasze drzwi przesuwne do pokoju znakomicie prezentują się zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz wybranego pomieszczenia. Stają się w ten sposób niesamowitą ozdobą, podkreślającą dobry gust domowników. Z jednej strony wyróżniają się cechami, charakterystycznymi dla stylu industrialnego, rustykalnego, minimalistycznego czy nowoczesnego. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stały się doskonałym rozwiązaniem, uzupełniającym tradycyjne czy po prostu bardzo eleganckie aranżacje.

Polecamy serdecznie wybrać Państwu nasze drzwi przesuwne do salonu, kuchni czy łazienki, aby docenić ich funkcjonalność oraz dekoracyjny charakter. Czas odmienić wybrane wnętrze i postawić na nowoczesne drzwi, które pasują dosłownie wszędzie.

Jakie drzwi przesuwne do kuchni warto wybrać?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kluczową kwestią dla kupujących jest to, aby wybrany przez nich model wyróżniał się wysoką jakością. Na szczęście oferowane przez nas drzwi właśnie takie są. Wykorzystane do ich wykonania drewno pozostaje w idealnym stanie przez długi okres czasu – jest odporne na działanie mechaniczne, ale też wyjątkowo solidne. Warto zwrócić uwagę także na to, że z łatwością zachowasz w czystości nasze drzwi przesuwne do kuchni i do tego w idealnym stanie. Wystarczy, że wykorzystasz w tym celu lekko wilgną ściereczkę i to wszystko – drzwi znów będą prezentowały się perfekcyjnie. Należy podkreślić, że nawet trudne, kuchenne warunki nie będą dla nich żadnym zagrożeniem.

Zatem podczas kupowania drzwi mogą Państwo poświęcić czas przede wszystkim na dobranie takiego modelu, który dopasuje się do aranżacji, w jakiej została zaprojektowana kuchnia. W ten sposób pomieszczenie będzie bardziej spójne, a uzyskany efekt zachwyci pozostałych domowników oraz gości.

W naszej ofercie dostępne są drzwi przesuwne do pokoju, które można z łatwością zamontować, dzięki specjalnemu mechanizmowi. Poszczególne modele sprzedajemy w różnych kolorach i szerokościach, aby każdy nasz klient mógł znaleźć produkt, spełniający wszystkie jego potrzeby. Ciekawym rozwiązaniem są szklane drzwi, np. oddzielające kuchnię od jadalni. Sprawiają w ten sposób, że pomieszczenie wydaje się optycznie znacznie większe.