Płatności

Wszystkich płatności możesz dokonać przy wyborze towaru. Nie pobieramy żadnych zaliczek.

Szybki kontakt

FPH JURPOL
ul. Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępem

tel kom.: 883 633 703
biuro (w godz. 8:00 - 16:00)
(62) 781 87 01

Transport

Meble wysyłamy do Państwa własnym transportem, jest to gwarancja braku uszkodzeń zdarzającym się dość często firmom kurierskim. Dzięki temu możemy zaoferować znacznie niższe ceny, a w niektórych przypadkach transport gratis.

Sprawdź nas:

Od 7 lat sprzedajemy nasze meble również na Allegro - sprawdź nas i zobacz ile mamy pozytywnych komentarzy:

Drzwi przesuwne 100 cm

W ofercie sklepu internetowego JURPOL z meblami i innymi elementami wyposażenia wnętrz znajdują się też praktyczne, designerskie drzwi przesuwne (w tym na szerokość 100 cm). To idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia, które sprawdzi się doskonale w niedużym mieszkaniu. Jeśli interesują Państwa tego typu innowacyjne rozwiązania, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zastosowanie przesuwanych po ścianie drzwi przynosi użytkownikom wiele korzyści. Są one estetyczne (niemal niewidoczne na ścianie), a ponadto praktyczne i łatwe w montażu. Można je zainstalować samodzielnie bez żadnej fachowej wiedzy. Sprawdzą się zarówno do oddzielania całych pomieszczeń – np. kuchni od jadalni – jak i wydzielania wnęk, np. szafy od sypialni albo małego biura od pokoju dziennego.

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

Zalety drzwi przesuwnych

Tego rodzaju skrzydła sprawdzą się w małych kawalerkach i niedużych mieszkaniach, w których mieszka kilka osób. Będą idealne tam, gdzie każda wolna przestrzeń jest na wagę złota. Ze względu na praktyczność rozwiązania i jego atrakcyjność pod kątem wizualnym coraz więcej osób wykorzystuje je w swoich domach i mieszkaniach. Warto zaznaczyć, że drzwi przesuwne są też bardzo wygodne – wystarczy lekko je przesunąć, by dostać się do kolejnego pomieszczenia, skorzystać z wnęki albo z niej wyjść i oddzielić ją od reszty mieszkania. W naszym asortymencie dostępne są różne wymiary – w tym na 100 cm szerokości. 

Ponadto takie drzwi są niezwykle uniwersalne – sprawdzą się w każdej aranżacji i znajdą zastosowanie zarówno we wnętrzach utrzymanych w stylu nowoczesnym, jak i tych, które są stylizowane na klasyczne klimaty retro. Tego rodzaju przegroda doskonale sprawdzi się w ciasnym korytarzu oraz garderobie, a także do oddzielenia kuchni od salonu czy jadalni. Proponujemy różne modele w wielu kolorach i o różnych fakturach, np. tapicerowane albo z pomalowanego na biało dębu. 

Łatwy montaż i szybki transport 

Montaż drzwi przesuwnych 100 cm da Państwu więcej możliwości niż zainstalowanie standardowych drzwi rozwieranych. Nasz wariant jest bardziej funkcjonalny z kilku powodów – po pierwsze warto zwrócić uwagę na dużą oszczędność przestrzeni. Nie ma tutaj problemu charakterystycznego dla drzwi otwieranych na zewnątrz czy do wewnątrz pomieszczenia, które mogą obijać się o meble albo napotykać opór w postaci dywanu czy pozostawionych przez nieuwagę zabawek.

W JURPOL chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów. Wszystkie dostępne u nas produkty można znaleźć na Allegro, gwarantujemy też wygodne i szybkie płatności. Gwarantujemy też bardzo korzystne warunki transportu. Meble wysyłamy własnym samochodem dostawczym – to bezsprzecznie najlepsza gwarancja, że trafią do Państwa w dobrym stanie, bez uszkodzeń, które zdarzają się dość często firmom kurierskim. Czasami jesteśmy w stanie zapewnić nawet gratisową dostawę!

KONTAKT:
kom.: 883 633 703
kom.: 690 880 670
tel.: (62) 781 87 01
e-mail: jurek1438@wp.pl

DANE FIRMY:
CEIDG: kliknij tutaj
NIP: 619 195 71 71
REGON: 301 096 984

FPH JURPOL
Paweł Jurasik
ul.Szeroka 12
63-648 Słupia pod Kępnem
Wielkopolska

Facebook