Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 990 443 / 883 633 703

Drzwi przesuwne naścienne 140 cm

Jeśli mają Państwo nieduże mieszkanie albo kawalerkę, z pewnością szukacie funkcjonalnych rozwiązań. Nie da się ukryć, że takie wnętrza to wyzwania aranżacyjne – na małej przestrzeni trzeba zmieścić nie tylko wszystkie niezbędne sprzęty i podstawowe meble, a także rzeczy domowników. W sklepie internetowym JURPOL polecamy wykorzystać praktyczne rozwiązanie w postaci drzwi przesuwnych naściennych, które są łatwe w montażu, praktyczne w użytkowaniu i atrakcyjne wizualnie.

W naszej ofercie znajdują się różne warianty tego elementu wyposażenia wnętrza – w tym określone wymiary, np. na szerokość 140 cm. Znajdą u nas Państwo wersję z jasnego i ciemnego drewna, które można dopasować do każdej domowej aranżacji, zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. Wpiszą się w klimat retro, ale i skandynawski minimalizm.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Drzwi przesuwne – charakterystyka i najważniejsze informacje

Takie drzwi otwiera się i zamyka wzdłuż linii ściany, na której zostały zamontowane. Idealnie nadają się do sypialni, jeśli chcą Państwo wydzielić przestrzeń na garderobę, a także do oddzielenia kuchni i jadalni albo pokoju dziennego i domowego gabinetu z niedużym biurkiem. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest też oddzielenie drzwiami kina domowego w salonie – to świetne rozwiązanie dla osób, które np. razi nowoczesny sprzęt we wnętrzu w stylu retro.

Drzwi przesuwne 140 cm są praktyczne w codziennym użytkowaniu, a także proste w montażu. Można je wykonać samodzielnie w dowolnym momencie – zarówno podczas budowy domu, jak i przeprowadzania remontu. Montaż jest możliwy na praktycznie na wszystkich ścianach – nawet po ich zbudowaniu. Aby je zainstalować, wystarczy pozostawić otwór drzwiowy o odpowiedniej wielkości oraz wygospodarować przestrzeń – niewielką – która będzie niezbędna na przesuwanie, otwieranie i zamykanie drzwi. Skrzydło przesuwa się po specjalnej prowadnicy, która może zostać zamocowana na ścianie lub bezpośrednio na suficie.

Zalety drzwi przesuwnych od JURPOL

Po pierwsze, zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście duża oszczędność miejsca w domu czy mieszkaniu. W niektórych lokalach nie ma zbyt dużo wolnej przestrzeni, aby wyodrębnić garderobę, spiżarnię czy gabinet, albo po prostu wykorzystać drzwi rozwierane. W takim przypadku drzwi przesuwne są najbardziej funkcjonalne i w dużym stopniu mogą zwiększyć wygodę mieszkańców domu.

Po drugie – zaletą, która wyróżnia tego typu rozwiązanie, jest również jego estetyczny wygląd. Bez względu na to, jak szeroki wariant Państwo wybierzecie (np. 80, 100, 140 cm), drzwi będą oryginalne i sprawdzą się jako ozdoba wnętrza. Montując je, warto zastosować klasyczny design w postaci dostępnych u nas modeli z drewna, które będą się prezentować wyjątkowo efektownie (do wyboru macie Państwo wersję jasną i ciemną. Gdyby mieli Państwo jakieś pytania, jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu (883 633 703; 690 880 670) i adresem e-mail (jurek1438@wp.pl).