Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 990 443 / 883 633 703

Drzwi przesuwne naścienne 100

Drzwi przesuwne naścienne 100 cm

W ofercie sklepu internetowego JURPOL z meblami i innymi elementami wyposażenia wnętrz znajdują się też praktyczne, designerskie drzwi przesuwne naścienne, a nawet drzwi przesuwne do łazienki (w tym na szerokość 100 cm). To idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia, które sprawdzi się doskonale w niedużym mieszkaniu. Jeśli interesują Państwa tego typu innowacyjne rozwiązania, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi przesuwnych.

Zastosowanie drzwi przesuwnych naściennych przynosi użytkownikom wiele korzyści. Są one estetyczne – niemal niewidoczne na ścianie, a ponadto praktyczne i łatwe w montażu. Można je zainstalować samodzielnie bez żadnej fachowej wiedzy. Sprawdzą się zarówno do oddzielania całych pomieszczeń – np. kuchni od jadalni – jak i wydzielania wnęk, np. małego biura od reszty pokoju czy też doskonałym pomysłem są nasze drzwi przesuwne do garderoby, aby zyskać przestrzeń, gdzie można zgromadzić wszystkie ubrania. Tak samo może być w małych łazienkach, gdzie drzwi przesuwne do łazienki dodadzą nam więcej przestrzeni przy małych pomieszczeniach.

Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Drzwi przesuwne naścienne – zalety

Tego rodzaju skrzydła sprawdzą się w małych kawalerkach i niedużych mieszkaniach, w których mieszka kilka osób. Będą idealne tam, gdzie każda wolna przestrzeń jest na wagę złota. Ze względu na praktyczność rozwiązania i jego atrakcyjność pod kątem wizualnym coraz więcej osób wykorzystuje drzwi przesuwne naścienne w swoich domach i mieszkaniach. Warto zaznaczyć, że tego typu modele są też bardzo wygodne – wystarczy lekko je przesunąć, by dostać się do kolejnego pomieszczenia, skorzystać z wnęki albo z niej wyjść i oddzielić ją od reszty mieszkania. W naszym asortymencie dostępne są różne wymiary – w tym drzwi naścienne 100 cm szerokości.

Ponadto takie drzwi wewnętrzne są niezwykle uniwersalne – sprawdzą się w każdej aranżacji i znajdą zastosowanie zarówno we wnętrzach utrzymanych w stylu nowoczesnym, jak i tych, które są stylizowane na klasyczne klimaty retro. Całkiem ciekawym rozwiązaniem są drzwi przesuwne do łazienki czy garderoby, które można dopasować do designu pomieszczenia. Proponujemy różne modele w wielu kolorach i o różnych fakturach, np. tapicerowane albo z pomalowanego na biało dębu.

Łatwy montaż i szybki transport

Montaż drzwi przesuwnych 100 cm daje więcej możliwości niż zainstalowanie standardowych drzwi rozwieranych. Nasz wariant drzwi przesuwnych jest bardziej funkcjonalny z kilku powodów – po pierwsze warto zwrócić uwagę na dużą oszczędność przestrzeni. Nie ma tutaj problemu charakterystycznego dla drzwi otwieranych na zewnątrz czy do wewnątrz pomieszczenia, które mogą obijać się o meble albo napotykać opór w postaci dywanu czy pozostawionych przez nieuwagę zabawek.

W JURPOL chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów. Wszystkie dostępne u nas produkty można znaleźć na Allegro, gwarantujemy też wygodne i szybkie płatności. Gwarantujemy też bardzo korzystne warunki transportu. Meble wysyłamy własnym samochodem dostawczym – to bezsprzecznie najlepsza gwarancja, że trafią do Państwa w dobrym stanie, bez uszkodzeń, które zdarzają się dość często firmom kurierskim. Czasami jesteśmy w stanie zapewnić nawet gratisową dostawę!