Za transport firmowy płaci się tylko raz!

Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 880 670 / 883 633 703

Wyświetlanie wszystkich 11 wyników

Zalety drzwi przesuwnych

Tego rodzaju skrzydła sprawdzą się w małych kawalerkach i niedużych mieszkaniach, w których mieszka kilka osób. Będą idealne tam, gdzie każda wolna przestrzeń jest na wagę złota. Ze względu na praktyczność rozwiązania i jego atrakcyjność pod kątem wizualnym coraz więcej osób wykorzystuje je w swoich domach i mieszkaniach. Warto zaznaczyć, że drzwi przesuwne są też bardzo wygodne – wystarczy lekko je przesunąć, by dostać się do kolejnego pomieszczenia, skorzystać z wnęki albo z niej wyjść i oddzielić ją od reszty mieszkania. W naszym asortymencie dostępne są różne wymiary – w tym na 100 cm szerokości.

Ponadto takie drzwi są niezwykle uniwersalne – sprawdzą się w każdej aranżacji i znajdą zastosowanie zarówno we wnętrzach utrzymanych w stylu nowoczesnym, jak i tych, które są stylizowane na klasyczne klimaty retro. Tego rodzaju przegroda doskonale sprawdzi się w ciasnym korytarzu oraz garderobie, a także do oddzielenia kuchni od salonu czy jadalni. Proponujemy różne modele w wielu kolorach i o różnych fakturach, np. tapicerowane albo z pomalowanego na biało dębu.

Łatwy montaż i szybki transport

Montaż drzwi przesuwnych 100 cm da Państwu więcej możliwości niż zainstalowanie standardowych drzwi rozwieranych. Nasz wariant jest bardziej funkcjonalny z kilku powodów – po pierwsze warto zwrócić uwagę na dużą oszczędność przestrzeni. Nie ma tutaj problemu charakterystycznego dla drzwi otwieranych na zewnątrz czy do wewnątrz pomieszczenia, które mogą obijać się o meble albo napotykać opór w postaci dywanu czy pozostawionych przez nieuwagę zabawek.

W JURPOL chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów. Wszystkie dostępne u nas produkty można znaleźć na Allegro, gwarantujemy też wygodne i szybkie płatności. Gwarantujemy też bardzo korzystne warunki transportu. Meble wysyłamy własnym samochodem dostawczym – to bezsprzecznie najlepsza gwarancja, że trafią do Państwa w dobrym stanie, bez uszkodzeń, które zdarzają się dość często firmom kurierskim. Czasami jesteśmy w stanie zapewnić nawet gratisową dostawę!