Biuro: od pn do pt od 8:00 do 16:00, tel. (62) 781 87 01, kom. 690 990 443

Złóż zamówienie telefonicznie
690 990 443 / 883 633 703

Akcesoria meblowe

W dzisiejszych czasach, w erze nowoczesności i innowacyjności mamy do czynienia z niebywale szerokim rynkiem, bogatym w rozmaite akcesoria, które umożliwiają osiągnięcie jeszcze większej funkcjonalności, komfortu i estetyki. Meble po wyposażeniu ich w oferowane dodatki pozwalają na mnóstwo możliwości, stając się jeszcze bardziej designerskie i praktyczne. Dzięki temu, asortyment producentów staje się jeszcze bardziej kompleksowy i interesujący, co jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych klientów. Jedną z ciekawszych kolekcji na rynku są akcesoria meblowe, które pozwalają na wyposażenie mebli w rozmaite dodatki praktyczne i dekoracyjne. Najbardziej popularnym elementem, który potrafi całkowicie odmienić jakość i styl wnętrza jest oświetlenie do szaf, które pełni rolę zarówno ozdobną, jak i funkcjonalną. Bardzo cenionymi i pożądanymi akcesoriami meblowymi są także cargo i kosze na obuwie, które umożliwiają bezpieczne, komfortowe i praktyczne przechowywanie wielu par butów. Wszystkie akcesoria meblowe podniosą efektywność każdego mebla, pozwalają na jeszcze więcej możliwości aranżacji i zastosowań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Najlepszy sposób na przechowywanie butów? Cargo i kosze na obuwie!

Jedną z naszych wyjątkowych kategorii akcesoriów meblowych są cargo i kosze do obuwia, które pozwalają podnieść funkcjonalność wszystkich szaf. Świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju garderobach, jak i przedpokoju. Cargo i kosze na obuwie pozwalają przede wszystkim na komfortowe przechowywanie butów. Dzięki tym akcesoriom meblowym nie będziesz musiał ich szukać nie wiadomo gdzie. Cargo i kosze na obuwie całkowicie wyeliminują problem ich gubienia czy zapodziania. Są świetnym rozwiązaniem na stworzenie wygodnego miejsca do przechowywania obuwia w domu. Dodatkowo, cargo i kosze na obuwie gwarantują pełną ochronę przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Buty w koszach są umieszczane osobno, dzięki czemu się nie brudzą ani nie gniotą. Cargo i kosze na obuwie to połączenie praktyczności, komfortu i estetyki. Pełnią rolę wyjątkowego wyposażenia szaf, wytwarzając konkretne miejsca na wielu par butów. Dzięki temu, aranżacja garderoby czy przedpokoju staje się jeszcze bardziej przejrzysta i przemyślana, a porządek w domu łatwiejszy do utrzymania.

Wprowadź do swojego wnętrza niepowtarzalny klimat dzięki oświetleniu meblowemu!

Oświetlenie to niezbędny element aranżacji każdego wnętrza. Nowe technologie i innowacyjne rozwiązania sprawiły, że stało się ono także unikatowym wyposażeniem mebli. Oświetlenie do szaf to zarówno funkcjonalne, jak i ozdobne rozwiązanie, które umożliwia uzyskać niepowtarzalny klimat w każdym wnętrzu. Jest ono produkowane w sposób minimalistyczny i prosty, dzięki czemu pozwala na mnóstwo możliwości. Oświetlenie do szaf znajduje zastosowanie w każdym rodzaju mebla, w zależności od indywidualnych potrzeb klientów. Zróżnicowana i nowoczesna oferta sprawia, że każdy jest w stanie stworzyć niepowtarzalną i jak najbardziej oryginalną aranżację swojego wnętrza. Żaden inny rodzaj oświetlenia nie zadziała w tak znaczący sposób na klimat pomieszczenia jak oświetlenie meblowe. Sprawdzi się ono w każdym wnętrzu, zarówno kuchni, łazience, jak i salonie czy sypialni. Świetnie sprawdza się jako oświetlenie do garderoby, gdzie najczęściej brakuje miejsca na stojącą lampę czy wiszący żyrandol.