Funkcjonalne meblościanki
Meble systemowe
Zestaw małego piłkarza
Meble do sypialni
Szafy i garderoby

 

Szafy i Garderoby

Garderoby i szafy do przedpokoju są niezbędnymi meblami w każdym mieszkaniu. Zazwyczaj posiadają wiele półek i drążków, co zapewnia wygodę w użytkowaniu oraz utrzymanie porządku. Większe garderoby posiadają duże lustra, a nawet prasowalnię.

Oferujemy zróżnicowane garderoby i szafy do przedpokoju, dzięki czemu można prosto dopasować je do każdego pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługują garderoby z przesuwanymi drzwiami, które sprawią, że uzyskają Państwo dodatkową powierzchnię w pomieszczeniu.

Różnorodność kolorów oraz wzorów daje wprost nieograniczone możliwości wyboru odpowiedniej garderoby dopasowanej do Państwa potrzeb i indywidualnego gustu. Ciekawym rozwiązaniem są szafy na których fronty klient wybiera własną grafikę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jest ona odporna na wilgoć, promienie UV oraz wszelkie uszkodzenia chemiczne i mechaniczne.

Większość oferowanych przez nas szaf wykonanych jest z płyt wiórowych i poddanych laminowaniu oraz posiada solidne metalowe prowadnice.

Tweety na temat @JurpolMeble