Funkcjonalne meblościanki
Meble systemowe
Zestaw małego piłkarza
Meble do sypialni
Szafy i garderoby

 

Meble do sypialni

Sypialnia jest miejscem odpoczynku, w którym nabieramy sił na następne dni. Dlatego meble do sypialni powinny być przede wszystkim wygodne. Różnorodna kolorystyka i bogate wzornictwo przy funkcjonalności naszych mebli do sypialni sprawiają, że możesz je dopasować do każdego pokoju.

Sypialnia często służy jako garderoba, dlatego ważną rolę spełnia tutaj szafa na ubrania. Jeśli nie ma ona zabierać zbyt wiele miejsca, idealne będą szafy do sypialni z przesuwanymi drzwiami, co zaoszczędzi miejsce oraz da poczucie większej przestrzeni w tym pomieszczeniu. Nasze szafy do sypialni posiadają metalowe prowadnice oraz łożyskowy system przesuwany, co stanowi gwarancję trwałości na wiele lat.

Oferowane przez nas meble dzięki zestawom złożonym z szafy do sypialni, łóżka, komody i stolika nocnego - pozwalają na całościowe umeblowanie tego pomieszczenia. Takie dopasowanie poszczególnych mebli pozwoli na funkcjonalne i estetyczne urządzenie każdej sypialni.

 • Sypialnia MAXIMUS

  Skład M2, M7, M9, M20, M26, M27, M28

   

  Meble do sypialni w skład, których wchodzą dwudrzwiowa szafa, dwie komody, jednoosobowe łóżko, ława, szafka nocna oraz biurko. Płyta laminowana oraz okleina ABS, z której wykonane są meble gwarantują lepszą ochronę przed zniszczeniami mechanicznymi. Meble dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.  

  Cena:2214.00PLN
 • Sypialnia MAXIMUS

  Skład: M2, M3, M4, M10, M17, M26, M31

   

  W zestawie znajdują się dwie szafy, dwuosobowe łóżko, komoda, lustro, szafka nocna oraz biurko z szufladami. Meble do sypialni są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych z możliwością dokupienia dodatkowych elementów pasujących do całości. Wysoka jakość jest gwarancją użyteczności na wiele lat. 

  Cena:2784.00PLN
 • Sypialnia PENELOPA

  Skład: M2, M3, M4, M10, M17, M26, M31

   

  W skład zestawu PENELOPA wchodzą szafa z lustrem, dwuosobowe łóżko z pojemnikiem na pościel, szafka nocna, toaletka oraz dodatkowe samodzielne lustro. Meble do sypialni wykonane są z płyty laminowanej, dzięki czemu całość jest bardziej odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. 

  Cena:3338.00PLN
 • Sypialnia MAXIMUS

  Skład: M3, M10, M17, M25, M26, M27

   

  Meble wykonane są z płyty laminowej, która jest dużo trwalsza od okleinowej. Jest bardziej odporna na wilgoć oraz ścieralność. Obrzeże jest wykończone okleiną typu ABS, która jest bardziej odporna i wytrzymała na uszkodzenia od zwykłych oklein.

   
  Cena:2153.00PLN
 • Sypialnia MAXIMUS

  Skład: M3, M10, M16, M17, M19, M20

   

  Meble do sypialni wykonane z płyty laminowanej, która jest bardziej odporna na zarysowania od zwykłej płyty okleinowej. Zestaw mebli do sypialni MAXIMUS składa się z szafy trzydrzwiowej, samodzielnego lustra, łóżka, komody, szafki nocnej oraz biurka. 

  Cena:2132.00PLN
 • Sypialnia MAXIMUS

  Skład: M3, M4, M16, M17

   

  Meble do sypialni MAXIMUS są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Do zestawu, w skład którego wchodzą szafa trzydrzwiowa, łóżko, stolik nocny, biurko, lustro, pomocnik i komoda z szufladami istnieje możliwość dokupienia dodatkowych elementów pasujących kolorystycznie do całości. 

  Cena:1950.00PLN
 • Sypialnia LUX

  Oryginalne, minimalistyczne meble do sypialni. Zestaw składa się z dużej szafy ubraniowej, komody, podwójnego szerokiego łóżka oraz dwóch szafek nocnych.

  Meble wykonane z płyty laminowanej, wykończone okleiną PCV.

  Korpusy matowe w kolorze białym, fronty biały połysk i czarny połysk.

  Wymiary poszczególnych elementów:

  Szafa: wys. 206cm, szer. 244cm, głęb. 64cm

  Komoda: wys. 88cm, szer. 92cm, głęb. 40cm

  Łóżko: wys. 80cm, szer. 177cm, głęb. 206cm

  Szafki nocne: wys. 36cm, szer.: 41cm, głęb. 35cm 

  Cena:2899.00PLN
 • Szafa LUX z własnym zdjęciem

  Wykorzystanie produktu, jako szafy do sypialni stworzy niepowtarzalny klimat, dzięki dowolnie wybranej grafice na froncie. Meble wykonane z białej płyty laminowanej oraz okleiny ABS, zwiększają odporność na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne, wilgoć oraz promieniowanie UV lepiej niż zwykłe okleiny.

   

  Wymiary: szer 244 wys 206 gł 64

  Cena:1949.00PLN
 • LUX 1

  244 x 206 x 64 szer x wys x gł

   

  Meble do sypialni LUX to klasyczne połączenie bieli i czerni. Dzięki tym meblom sypialnia stanie sie stylowa, ale i harmonijna. Klasyczne kolory sprawią, że każdy dodatek będzie się w niej prezentował rewelacyjnie. Zestaw składa się z szafy, komody, łóżka oraz dwóch szafek nocnych. 

  Cena:1740.00PLN
 • Sypialnia MAXIMUS

  Skład: M3, M10, M17, M20, M26, M27, M33

   

  Sypialnia MAXIMUS to nowoczesne meble do sypialni, które nadadzą jej wyjątkowego charakteru. W skład zestawu wchodzą komoda z czterema szafkami, trzydrzwiowa szafa, szafka nocna oraz łóżko. Istnieje możliwość zamówienia szafy przesuwanej oraz innych elementów pasujących do zestawu.

  Cena:2500.00PLN
 • Sypialnia IVA ustawienie nr 1

  Nowoczesny zestaw mebli do sypialni z frontami w połysku w kolorze biało-czarno-srebrnym. W skład zestawu wchodzi szafa przesuwna IIP 155, dwa stoliki nocne, łóżko 160cm, komoda i lustro. Wszystkie krawędzie drzwi i elementów narażonych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia tj. blaty, krawędzie łóżka itp. zostały oklejone bardziej trwałą od standardowej i odporniejszą na uderzenia okleiną PCV. 

  Cena:2899.00PLN
 • Sypialnia AGA ustawienie 2

  Zestaw nowoczesnych, prostych w formie mebli pozwalający na dowolną aranżację sypialni. W skład zestawu wchodzi szafa przesuwna II P155, dwie komody, stolik nocny, toaletka, lustro oraz łózko o szerokości 160cm z materacem.

  Meble wykonane z laminowanej płyty wiórowej, okleina w tym samym kolorze, niewidoczne łączenie elementów.

  Zestaw jest dostępny w dwóch kolorach: jesion ciemny oraz jesion jasny.

  Cena:2690.00PLN
Tweety na temat @JurpolMeble